Hakkımızda

Türkiye’nin ilan ve alışverişte ilk adresi satkirala.com, 2000 yılında Artem Teknoloji bünyesinde hayata geçirildi. Bir e-ticaret sitesi olmanın ötesinde, ülkemizde e-ticaretin doğuşundan bugüne olan sürecin de temsilcisi olan satkirala.com, Türkiye’nin en büyük elektronik ticaret ve ilan platformu olma özelliğini taşıyor. satkirala.com; 1. yılında ayda 3 Bin kullanıcının, 3 milyon kez ziyaret ederek,10 Bin sayfa görüntülediği; 2 çalışanı, 5 milyondan fazla aktif ilanı ve on binlerce ürün çeşidiyle kendi faaliyet alanındaki standartların belirleyicisi olmaya devam ediyor. Emlak, Vasıta, Alışveriş, İş Makineleri & Sanayi, Yedek Parça-Aksesuar-Donanım & Tuning, Hizmetler, İş İlanları, Hayvanlar Âlemi, Özel Ders Verenler ve Yardımcı Arayanlar olmak üzere toplam 10 kategoride hizmet veren satkirala.com, Denizli’de bulunan 2 adet veri merkezi, 1000’den fazla sunucu ve 14.52 gb/s veri aktarım hızıyla da Türkiye’nin en gelişmiş altyapı sistemlerinden birine sahip. Yenilikçi ürün ve hizmetleri ile müşterilerine en kaliteli alışveriş deneyimini yaşatmak için sürekli kendisini yenileyen satkirala.com, çalışmalarıyla ulusal ve uluslararası arenada çok sayıda ödülün de sahibi oldu. satkirala.com ayrıca Denizli’deki genel merkezi Artem Teknoloji ile Mayıs 2019 itibarıyla Türkiye’nin “Yeşil Ofis” seçilen ilk e-ticaret şirketi unvanını da kazandı. İşine tutkuyla bağlı profesyonel insan kaynağı, güçlü teknolojik altyapısı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile satkirala.com, kullanıcılarının hayatlarına dokunarak değer yaratmak, hayallerine ulaşmalarına aracılık etmek ve en iyi deneyimleri yaşatmak için tüm gücüyle çalışmaya devam ediyor.
sandikli.gen.tr'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir.
Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından sandikli.gen.tr hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.