KEMAL HORZUM SANDIKLIYA NE YAPMAYA ÇALIŞIYOR | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

KEMAL HORZUM SANDIKLIYA NE YAPMAYA ÇALIŞIYOR

Bu makale 13357 kere okunmuş. 29 Mart 2013 Cuma - 18:20

KEMAL HORZUM SANDIKLIYA NE YAPMAYA ÇALIŞIYOR

 

Afyonkarahisar Zafer Gazetesi yazarı ve sahibi Kemal HORZUM yaklaşık 2 yıldır Sandıklı üzerinde bi oyun oynuyor ve bu oyun sayesinde Sandıklıdan büyük takıpci listesi oluşturdu sadece takipci listesiyle kalmadı büyükte bi rant elde etti.                         

Şimdi gelelim sadete bir zamanlar Sandıklının da ekmeyini yiyen bu arkadaşım Sandıklıya çıkarları uğruna çok büyük zarar veriyor yaklaşık bir buçuk yıl Sayın Sandıklı Belediye Başkanı hakkında yazmadığı söylemediği söz kalmamıştır.

 

Doğrudur eğridir bilemem ama şunu iyi biliyorum bu adam Sandıklıya imaj konusunda çok büyük zarar veriyor, dışardan bakan okuyan herkez Sandıklı hırsız yatağı uğursuz yatağı çıkarcı memfaatci gibi herkezin kafasında soru işaretleri oluşuyor.

 

Yaklaşık bir buçuk aydırda Sandıklı Akp İlçe teşkilatıynan uğraşıyor, haklı olduğu yerler vardır inkar etmem ama her gün bu konuyu işleyip altına yorum yazdırırak sandıklıya kötülük yapıyor.

 

Bakın şunu diyeyim her partide istenmeyen bazı gelişmeler hoş olmayan işler yapılır hata insanlar içindir kol kırılır gen içinde kalır. Kolu kıran etkenler temizlenir partiden uzaklaştırılır bu iç meseledir sandıklı imajına zarar vermeden halledilir.

 

Şimdi gelelim asıl konuya Sandıklıdakı tüm parti Başkanlarına Sandıklı halkına Adelet ve Kalkınma Partisine gönül vermiş tüm partidaşlarıma sesleniyorum bu adamın yazılarının altına yorum yazarak bu adama pirim vermeyin      diğer partilili arkadaşlarıma sesleniyorum bu gün Akp çekilen kurşun yarın sizede çekilir bunun örneğini daha önce gördük gelin seçimlere kimseyi kırmadan belden aşağı vurmadan kavga dövüş etmeden sukünet içinde şeçimlere gidelim.

 

Bu seçimlerin sonunda kimse kaybetmeyecek Sandıklı kazanacak seçimlerin sonunda el ele verip Sandıklıyı nasıl ileriye götürebiliriz diye çalışalım.

HERŞEY DAHA GÜZEL BİR SANDIKLI İÇİN

 

                                                          Yazıyı kaleme döken   MUSTAFA İLHAN

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Toplam 2 Yorum Yapılmış.     'SENDE YORUM YAP'

Vatan Sever
27 Nisan 2013 Cumartesi
Az once bir baska haber sitesinde okudum, oglu varmis herkesden sakladigi ve Vancouver , Kanada da yasiyormus. Yillardir adi İlker Horzum mus ve Turkiye de siyasete girmek icin hazirlik yapiyorlarmis. Enteresan bir gelisme!! Genclik yillarindaki gizli askindanmis oglu!!
sercan tekin
02 Nisan 2013 Salı
çok güzel yazı ellerinize sağlık.

"Sandıklı" kategorisindeki diğer makaleler

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign