ERDOĞAN VE OĞLU DERDEST EDİLMEDEN BİTMEYECEK | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

ERDOĞAN VE OĞLU DERDEST EDİLMEDEN BİTMEYECEK

Bu makale 1586 kere okunmuş. 30 Aralık 2013 Pazartesi - 12:06

BU GÜNLERİN SİNYALİNİ 5 AY ÖNCE VERMİŞTİ ABDURRAHMAN DİLİPAK... ÖZETLE ŞÖYLE DİYORDU VAKİT GAZETESİ'NDEKİ KÖŞESİNDE:

"CEM UZAN'IN BASILAN ÇİFTLİĞİNDE ELE GEÇİRİLEN SEKS VE YOLSUZLUK KASETLERİNİN BİRER KOPYASI ALINDI VE BİRİLERİNE (CEMAAT) TESLİM EDİLDİ. ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEMDE AK PARTİ İÇİNDEKİ BAZI İSİMLERİN KASETLERİ ORTAYA DÖKÜLECEK. 30-40 KADAR AK PARTİLİ'Lİ BU KASETLER ÜZERİNDEN TEHDİT EDİLİP İSTİFA ETTİRİLECEK. BU ARADA AK PARTİ'YLE İŞ YAPAN BAZI ÖNEMLİ İŞADAMLARININ DA KASETLERİ VE BELGELERİ YAYINLANACAK. YOLSUZLUK ÜZERİNDEN İKTİDAR KÖŞEYE SIKIŞTIRILACAK VE DEVRİLMESİ SAĞLANACAK!"

SÖYLENENLERİN TAMAMI BİR BİR ÇIKIYOR MU?

ÇIKIYOR!

PEKİ BAŞBAKAN ERDOĞAN BUNDAN 1 BUÇUK AY ÖNCE TÜM EKRANLARDA CANLI YAYINLANAN KONUŞMASINDA NE DEDİ?

"ÖNÜMÜZDEKİ 4 AY BOYUNCA PLAN, PROJE, VİZYON DEĞİL; SADECE FİTNE ÜRETECEKLER. İÇERİDEN YA DA DIŞARIDAN ELLERİNE NE GEÇİRİRLERSE FIRLATACAK, TÜRKİYE DÜŞMANLARIYLA BİRLİKTE ÜZERİMİZE SALDIRACAKLAR!"

BİREBİR YAŞIYOR MUYUZ? 

YAŞIYORUZ!

ÖYLE BİR FİTNE Kİ, AK PARTİ'DEN ZERRE KADAR HAZZETMEYENLERİN, AK PARTİ DÖNEMİNDE HAPSE DÜŞENLER BİLE İSYAN EDİYOR.

DAHA BİR SÜRE ÖNCE HAPİSTEN ÇIKAN NEDİM ŞENER, "OPERASYONA BAKTIĞIMIZDA BAŞBAKAN TAM 12'DE DURUYOR. ETRAFINA ATEŞ AÇILIYOR. AMAÇ O'NU ALMAK. YASİN EL KADI ÜZERİNDEN, BİLAL ERDOĞAN ÜZERİNDEN BAŞBAKAN'A UZANMAYA ÇALIŞIYORLAR. YOLSUZLUK ARAÇ, AMAÇ HÜKÜMET" DİYE HAYKIRIYOR.

YİNE BİR SÜRE ÖNCE HAPİSTEN ÇIKAN AHMET ŞIK, BAŞBAKANI İNDİRMEK İSTEYENLERİN YOLSUZLUKLARI AMAÇ OLARAK KULLANDIĞINI SÖYLÜYOR. 

BAŞBAKAN'IN EN ÇOK DAVA AÇTIĞI, ADETA ERDOĞAN'DAN NEFRET EDEN TARAF'IN ESKİ GENEL YAYIN YÖNETMENİ AHMET ALTAN İSYAN EDİYOR. O AHMET ALTAN Kİ, ÖFKESİNİ HAKARETLER EDEREK DİZGİNLEYEBİLİYORDU KÖŞE YAZILARINDA. DÜNE KADAR MUHALİF OLAN GAZETECİLER VE SEÇMENLER BİLE, "KAPI KAPI DOLAŞIP ERDOĞAN'A OY İSTEYECEK DURUMA GELDİM. BİTİRİN BU ÇİRKİN OYUNU" DİYE HAYKIRIYOR.

"ÇAPANOĞLU ARAMAYA GEREK YOK. SAVCILAR YOLSUZLUKLARIN ÜZERİNE GİDİYOR" DİYENLERİN İLK ÖNCE HALKA ŞU SORUNUN CEVABINI VERMESİ GEREKİYOR.

BAKANLARIN ÇOCUKLARI GÖZALTINDAYKEN SORUŞTURMANIN SAVCISI ZEKERİYA ÖZ'ÜN 4 BAKAN HAKKINDA FEZLEKE HAZIRLADIĞI, BABASININ DA BU SUÇA BULAŞTIĞINA DAİR CİDDİ DELİLLER OLDUĞU AÇIKLANDI DEĞİL Mİ?

ERDOĞAN BAYRAKTAR BAKANLIKTAN VE MİLLETVEKİLLİĞİNDEN İSTİFA ETTİ. ARTIK BİR DOKUNULMAZLIK ZIRHI YOK. SIRADAN BİRER VATANDAŞ GİBİ İFADESİ ALINABİLİR.

İSTİFASININ ÜÇÜNCÜ GÜNÜNE GİRMESİNE RAĞMEN NİYE KİMSE İFADE VERMEYE ÇAĞIRMIYOR? SAVCI ZEKERİYA ÖZ, YETİM MALI YEMEKLE SUÇLANAN ADAMI NİYE GÖRMEZDEN GELİYOR? YOKSA ERDOĞAN BAYRAKTAR AK PARTİ'DEN İSTİFA ETTİĞİ ANDAN İTİBAREN ADALET HUZURUNDA AKLANMIŞ MI OLDU?

SAVCI ÖZ DEMİŞKEN...

HAKKINDA BİRBİRİNDEN KORKUNÇ İDDİALAR VAR. 

ÖRNEĞİN, SORGUYA ALDIĞI BAZI İSİMLERE, "SUÇU ERDOĞAN'A ATIN. SİZİ SALIVERELİM" DİYE BASKI KURDUĞU BAZI ÖNEMLİ GAZETECİLER TARAFINDAN TELEVİZYON EKRANLARINDA DİLLENDİRİLİYOR.

EGEMEN BAĞIŞ'IN ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ GÜNLERDİR TWİTTER'DAN VE BAZI HABER SİTELERİNDEN KENDİSİNE SESLENİYOR.

"SORGUSU SÜREN BAZI ZANLILARIN İFADESİNİ YARIM YAMALAK ALARAK SAAT 16.55'TE APAR TOPAR BİRLİKTE ÇALIŞTIĞIN HAKİMİN KARŞISINA ÇIKARDIN MI? 17.00'DA GÖREVİ DEVRALACAK NÖBETÇİ HAKİME GÜVENMEDİĞİN İÇİN Mİ BU OYUNU OYNADIN?" DİYE SORUYOR.

"EGEMEN BAĞIŞ'IN REZA ZARRAB'IN BABASINA RÜŞVET KARŞILIĞI VİZE ALDIĞINI İDDİA ETTİN. OYSA ADAMIN HAYATI BOYUNCA VİZE ALMADIĞI ORTAYA ÇIKTI. KAMUOYUNA BU KONUDAKİ BELGELERİNİ AÇIKLAYACAK MISIN?" SORUSUNA CEVAP ARIYOR.

SAVCI, İSTESE HEMEN İFADEYE ÇAĞIRABİLECEĞİ BU İDDİA SAHİPLERİ HAKKINDA "BUNLAR BANA İFTİRA ATIYOR" DİYEREK NEDEN YASAL HAKLARINI KULLANMIYOR?

HALKBANK'IN "DEVLETİN MAHREMİ" NİTELİĞİNDEKİ DATA BİLGİLERİ ORTALIKTA YOK. BU BİLGİLERİN YURT DIŞINDAN BİRİLERİNE VERİLDİĞİ İDDİALARI HAVADA UÇUŞUYOR, SAVCI BEYDE TIK YOK!

DEVLETİN KASASINDAN 8 GÜNDE 40 MİLYAR DOLAR UÇUYOR, BORSA ÇÖKÜYOR, DOLAR ŞAHLANIYOR, KÜÇÜK HİSSEDARLAR KAZ GİBİ YOLUNUYOR, YOLSUZLUĞUN DİK ALASI YAPILIYOR AMA ONUN UMURUNDA DEĞİL.

***

GELELİM İKİ GÜNDÜR YARGIDA KOPAN KIYAMETE...

İSTANBUL CUMHURİYET SAVCISI MUAMMER AKKAŞ, TERÖRLE MÜCADELE KANUNU KILIFINA SOKULMUŞ OPERASYON YAPMAK İSTİYOR. ÖNCE EMNİYETTE BİR EKİP KURMAK İSTİYOR. BELİRLEDİĞİ BİR EKİBİ YEMEKHANEDE TOPLUYOR DURUMU ANLATIYOR. ANCAK SIKINTILI BİR SÜREÇ BAŞLIYOR. BAŞSAVCI VE ÜST DÜZEY EMNİYET MÜDÜRLERİNİN HABERİ OLMADIĞI İÇİN GÖREVLENDİRİLMEK İSTENEN BAZI POLİSLER GÖREVİN YERİNE GETİRİLMESİNİ İSTERKEN, BAZILARI İTİRAZ EDİYOR. 

BAZI POLİSLER, BU OPERASYONUN DERİN BİR OPERASYON OLDUĞUNA VURGU YAPARAK İSYAN BAYRAĞI AÇIYOR. İDDİALARA GÖRE İŞ ÖYLE BİR DURUMA GELİYOR Kİ, YEMEKHANEDE SİLAHLAR ÇEKİLİYOR. MHP KÖKENLİ BAZI POLİSLER, "BİZ BU OYUNUN İÇİNDE OLMAYIZ" DİYEREK REST ÇEKİYOR.

ÇARESİZ KALAN SAVCI, BAŞTAN YAPMASI GEREKENİ YAPMAK ZORUNDA KALIYOR, BAŞSAVCI ÇOLAKKADI'YA GİDİYOR VE DOSYAYI UZATIYOR. ÇOLAKKADI DOSYAYI İNCELİYOR VE SAVCININ BU SORUŞTURMAYI 2 YIL ÖNCE BAŞLATTIĞINI GÖRÜYOR. 

SAVCININ, BU DOSYAYI KANUN GEREĞİ UYAP SİSTEMİNE GİRMESİ GEREKİYOR. UYAP'TA YAPILAN ARAŞTIRMADA İSİMLERİN FARKLI OLDUĞU BELİRLENİYOR. ÇOLAKKADI 5 AYRI SAVCIYLA BİRLİKTE YAPTIĞI ARAŞTIRMADA, DOSYADAKİ SUÇLAMALARIN HİÇ BİRİNİN TERÖRLE MÜCADELE KANUNU'NA UYGUN OLMADIĞINI FARKEDİYOR.

BUNA RAĞMEN SAVCI MUAMMER AKTAŞ'A, "BU DOSYA ÜZERİNDE İYİ ÇALIŞMAMIŞSIN. APAR TOPAR HAZIRLANDIĞI BELLİ. BU ŞEKLİYLE HUKUKA VE KANUNLARA AYKIRI HAREKET ETMİŞ OLURSUN. GİT ÜZERİNDE ÇALIŞ VE YARIN BANA TEKRAR GETİR. GÖZDEN GEÇİRELİM VE ONA GÖRE OPERASYONA YÖN VERELİM" DİYOR.

SAVCI MUAMMER AKTAŞ ÇALOKKADI'NIN YANINDAN DAHA AYRILMAMIŞKEN İNANILMAZ BİRŞEY OLUYOR.

SAMANYOLUHABER, BUGÜN TV, KANALTÜRK, ULUSAL KANAL, ZAMAN GİBİ YAYIN ORGANLARI DEPREM ETKİSİ YARATACAK BİR HABER GEÇİYOR.

O HABER AYNEN ŞÖYLE: "DEVLET DEMİR YOLLARI GENEL MÜDÜRÜ SÜLEYMAN KARAMAN GÖZALTINA ALINDI!"

BAZI ELİ UZUN GAZETECİLER DE TWİTTER ÜZERİNDEN O DEHŞET VERİCİ AYRINTIYI PAYLAŞIYOR: "OPERASYON BİLAL ERDOĞAN'A UZANDI. YAKALAMA KARARI ÇIKARILDI."

YANİ SAVCI BEY OPERASYONUN YAPILACAĞINDAN O KADAR EMİN Kİ, ÇOLAKKADI'YA ÇIKMADAN GÖZALTINA ALINACAK KİŞİNİN İSMİNİ KENDİNE YAKIN GÖRDÜĞÜ MEDYAYA SERVİS EDİYOR.

ÇOLAKKADI İZİN VERMEYİNCE VE GÖZALTINA ALINDIĞI İDDİA EDİLEN SÜLEYMAN KARAMAN ORTA YERE ÇIKIP, "BEN GÖZALTINA ALINMADIM" DİYE AÇIKLAMA YAPINCA, ADINI SAYDIĞIM YAYIN ORGANLARI BİR ANDA AÇIĞA DÜŞÜYOR VE "HENÜZ DOĞRULANMADI" DİYEREK HABERİ BÜYÜK BİR UTANÇ İÇİNDE GERİ ÇEKMEK ZORUNDA KALIYOR.

BU GELİŞME ÜZERİNE SAVCI ÇOLAKKADI DOSYAYI SIZDIRDIĞI VE USULSÜZLÜKLER YAPTIĞI GEREKÇESİYLE SORUŞTURMAYI MUAMMER AKTAŞ'TAN ALIYOR VE TERÖRLE MÜCADELE KANUNU SORUŞTURMALARINA BAKAN YENİ BİR EKİBE TESLİM EDİYOR. 

MUAMMER AKTAŞ ÇIKIP, "YOLSUZLUĞUN ÜZERİ ÖRTÜLÜYOR. DOSYAYI BENDEN ALDILAR" DİYE YAYGARA KOPARINCA, CUMHURİYET TARİHİNDE BİR İLK YAŞANIYOR VE BAŞSAVCI ÇOLAKKADI EKRAN KARŞISINA GEÇİP, "AMAÇ TEMİZLİK DİYORLAR, DİYENLER ÜLKEYİ KAOSA SÜRÜKLÜYOR. BUNUN YÖNTEMİ BU DEĞİL, BUNLARIN NİYETİ BAŞKA" DİYEREK YARGI CUNTASININ VARLIĞINI İTİRAF EDİYOR. 

"90 KİŞİYİ SABAHA KARŞI YATAKLARINDAN ALIP, DAHA SONRA 'PARDON! SİZİN SUÇUNUZ YOKMUŞ' DİYEREK 70 KİŞİYİ SERBEST BIRAKIYORSUNUZ. 19 MAÇTA ŞİKE VAR DİYEREK İNSANLARI ZİNDANLARA ATIYORSUNUZ, SONRA 'YANILMIŞIZ. 4 MAÇTA ŞİKE VARMIŞ' DİYORSUNUZ. TERÖR ÖRGÜTÜ OLMAKLA SUÇLADIĞINIZ ZANLILARIN YÜZDE 99'U SERBEST KALIYOR. BU İŞ BÖYLE GİTMEZ. BU HUKUK CİNAYETİNE SON VERİN" DİYE HAYKIRIYOR BAŞSAVCI, AMA ANLAMAK İSTEMEYEN ANLAMIYOR.

HSYK TUHAF BİR YÖNTEMLE DEVREYE GİRİYOR BU KEZ. 22 ÜYEDEN OLUŞAN HSYK'NIN 13 MENSUBU BİR ARAYA GELİYOR VE OY ÇOKLUĞUYLA BİR KORSAN BİLDİRİ YAYINLIYOR. 22 ÜYEDEN 13'ÜNÜN YAYINLANAN KORSAN BİLDİRİDEN HABERİ YOK. BİLDİRİYİ YAYINLAYAN EFENDİLER, "15 OCAK TARİHİNE KADAR TATİLE ÇIKIYORUZ" DİYE AÇIKLAMA YAPIYOR VE ARKALARINI DÖNÜP GİDİYOR!

***

CEVABI EN ÇOK MERAK EDİLEN SORU, BU DOSYADA KİMLERİN ADININ GEÇTİĞİ...

BU SORUNUN CEVABINI İYİ İDRAK ETMENİZ İÇİN GEZİ OLAYLARININ İLK GÜNLERİNE GİTMEMİZ GEREKİYOR. GEZİ PLATORMU ADINA DEVLETİN ZİRVESİYLE GÖRÜŞENLER, EYLEMLERİN BİTMESİ İÇİN HANGİ ŞARTLARI SUNMUŞTU HATIRLIYOR MUSUNUZ?

1- KANAL İSTANBUL PROJESİ'NİN DURDURULMASI

2- YAVUZ SULTAN SELİM KÖPRÜSÜ'NÜN YAPIMININ DURDURULMASI

3- YENİ HAVAALANI PROJESİNİN DURDURULMASI

4- HES'LERİN DURDURULMASI.

İŞTE BU DOSYADA ADI GEÇENLERİN NEREDEYSE TAMAMI BU PROJELERİ YÜKLENEN İSİMLER. AYRICA BİR BARAJ VE BİR SANTRALİN YAPIMINI ÜSTLENEN FİRMA YÖNETİCİLERİ. BUNLARIN YANINA İSE ERDOĞAN'IN OĞLUNUN DA YÖNETİM KURULUNDA BULUNDUĞU TÜRGEV'İN ADI EKLENİYOR. 

BİLMEYENLER İÇİN ANLATAYIM. TÜRGEV BİR VAKIF. DEVLETLE İŞİ OLMAYAN, İHALELERE GİRMEYEN VE BANKALARLA DA ÇALIŞMAYAN BİR VAKIF. YAPTIKLARI ŞEY, TÜRKİYE'NİN ÇEŞİTLİ YERLERİNE KIZ YURTLARI, ERKEK YURTLARI VE ÇARESİZ KADINLAR İÇİN SIĞINMA EVLERİ YAPMAK. BU İŞLERİ YAPABİLMEK İÇİN ZAMAN ZAMAN BELEDİYE BAŞKANLARINDAN ARAZİ KONUSUNDA YARDIM İSTENİYOR.

OYSA ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ, ÇAĞDAŞ YAŞAMI DESTEKLEME DERNEĞİ DAHİL OLMAK ÜZERE TÜM VAKIF VE DERNEKLER BU YARDIMLARI YILLARDIR RİCA YÖNTEMİYLE İSTİYOR. DERSHANELER BİLE ZAMAN ZAMAN BU TÜR YARDIMLAR İSTİYOR ANLAYACAĞINIZ.

BİLAL ERDOĞAN İŞTE BUNDAN DOLAYI "ÇETE KURMAK, RÜŞVET ALMAK VE YOLSUZLUK YAPMAKLA" SUÇLANIYOR. 

BİZ BUNLARI TARTIŞIRKEN, TODAY'S ZAMAN'IN MAHİR ZEYNALOV İSİMLİ YAZARI İSE TWİTTER'DAN YAZDIĞI İNGİLİZCE MESAJDA, "SAVCI ELKAİDE MİLİTANLARINI YAKALAMAK İSTEDİ HÜKÜMET ÖNLEDİ" DİYEREK ABD'Lİ VE İSRAİLLİ SAHİPLERİNE SELAM ÇAKIYOR. 

ESKİ SAVCI OLAN YENİ CEMAATÇİ GÜLTEKİN AVCI İSE "POLİS OPERASYON YAPMIYORSA JANDARMA GÖREVE" DİYEREK EN BÜYÜK ŞEYTANLIĞA İMZA ATIYOR. 

ERDOĞAN'IN OĞLU DERDEST EDİLSİN DE NASIL EDİLİRSE EDİLSİN MÜCADELESİ VERİLİYOR ANLAYACAĞINIZ. KABUL ETSELER DE ETMESELER DE TÜM BU OPERASYONLARIN ODAĞI OLARAK TEK MERKEZ GÖRÜLÜYOR.

FETHULLAH GÜLEN CEMAATİ!

BU ÜLKE NE ÇOK ŞEYLER GÖRDÜ, NE KORKUNÇ SENARYOLAR YAŞADI. SİYASETTE NİCELERİ GELDİ, NİCELERİ GİTTİ. 

VE NE SAVCILAR, NE HAKİMLER GÖRDÜ BU HALK. MENDERES'İ YOK YERE SUÇLAYAN SAVCILAR, ASTIRAN HAKİMLER GÖRDÜ BU ÜLKENİN İNSANI. 

ERDOĞAN'I NASIL BİR SON BEKLEDİĞİ SADECE ALLAH'A AYAN! BİZ ŞİMDİDEN KESTİREMİYORUZ BU SONU. 

AMA GÖRDÜĞÜMÜZ BİR SON VAR!

İŞ ÖNCEDEN PROVA EDİLEN FACİAYLA SONUÇLANIRSA VE YAYIN ORGANLARI YAYINLARINA BU ŞEKİLDE DEVAM EDERSE, CEMAATİN ÜZERİNDEKİ "DARBECİ LEKESİ" SONSUZA DEK KALACAK!

BEDDUAYA AMİN DEMEDİK DİYE ADIMIZ "HIRSIZLARI SAVUNAN" OLARAK KALSA DA BU GERÇEK ASLA DEĞİŞMEYECEK! 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

"Türkiye" kategorisindeki diğer makaleler

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign