Yüsek Okul Öğrencilerine “Eğitim ve İstihdam” Semineri | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Yüsek Okul Öğrencilerine “Eğitim ve İstihdam” Semineri

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Sandıklı Meslek Yüksekokulu Turizm Seyahat Hizmetleri, Halkla İlişkiler ve Otel İşletmeciliği Programı Öğrencileri, tatilbudur.com Seyahat Acentesi ile “Eğitim ve İstihdam” seminerinde bir araya geldi. Yüsek Okul Öğrencilerine “Eğitim ve İstihdam” Semineri
Bu haber 318 kere okunmuş. 28 Mart 2018 Çarşamba - 10:53


Afyon Kocatepe Üniversitesi Sandıklı Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen ve öğrenciler ile turizm sektörü temsilcilerini bir araya getirmeyi amaçlayan Eğitim ve istihdam” semineri düzenlendi.

Sandıklı Meslek Yüksekokulu konferans salonunda tatilbudur.com Seyahat acentesi ve Yüksek Okulun Turizm Seyahat Hizmetleri Programı, Otel İşletmeciliği Programı, Halkla İlişkiler Programı öğrencileri ile Turizm Seyahat Hizmetleri Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Kutlay Orhan ve Halkla İlişkiler Programı Öğr. Gör. Ayşegül Arıcan’ın katılımıyla gerçekleştirildi.

Programın sabah oturumunda tatilbudur.com seyahat acentesinin Akdeniz, Ege bölge temsilcileri ile İnsan Kaynakları uzmanı katılımda bulunan öğrencilere seyahat sektörü ve seyahat işletmelerinde istihdam konulu bilgilendirmenin ardından öğrencilerin sektöre yönelik sordukları sorularını cevapladılar. Öğleden sonra gerçekleşen oturumda ise öğrencilerin staj yapmalarına ve çalışmalarına imkân sağlamak için iş başvuruları ve mülakatları gerçekleştirildi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign