Yurdunuseven, Sandık’lı da vatandaşlar ile bir araya geldi | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Yurdunuseven, Sandık’lı da vatandaşlar ile bir araya geldi

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, İlçe ziyaretleri kapsamında Sandıklı İlçesinde Yunus Emre ve İstasyon mahallerinde vatandaşlar ile bir araya geldi. Yurdunuseven, Sandık’lı da vatandaşlar ile bir araya geldi
Bu haber 208 kere okunmuş. 30 Ocak 2019 Çarşamba - 11:39


Yoğum katılım ile gerçekleşen programlar da Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, AK Parti İl Teşkilat Başkanı Mustafa Ötken ve AK Parti Sandıklı İlçe Başkanı Bekir Özçelik’de yer aldı.

Ziyarette bir konuşma yapan Yurdunuseven, “Dünya’da Cumhurbaşkanımızın siz çökmesini isteyen, onu yok etmek isteyen bir güruh var. Ama elhamdülillah Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında milletimiz olduktan sonra sizler destek oldukça biz inanıyoruz ki kimsenin önünde diz çökmeyiz inşallah” dedi.

Yurdunuseven,”Bizim işimiz vatandaşımıza hizmet bugüne kadar yapmış olduklarımızdan dolayı da vatandaşlarımız memnuniyetlerini dile getiriyorlar. 31 Mart yerel seçimlerinde de tüm teşkilatlarımız ile bu memnuniyeti artırmak için tüm gücümüz ile çalışmaya devam edeceğiz. İnşallah Sandıklı’da, Afyonkarahisar’da ve tüm Türkiye’de AK Parti belediyeliğini, gönül belediyeciğini devam ettireceğiz” diye konuştu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign