Yunus Emre Bulvarı Kaldırım Çalışmaları Başladı | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Yunus Emre Bulvarı Kaldırım Çalışmaları Başladı

Sandıklı Belediyesi tarafından İstasyon Caddesindeki kaldırım çalışmalarının sona gelmesinin ardından, İstasyon Caddesini Yunus Emre Bulvarına bağlayan Eski Mezbaha Caddesinde ve Yunus Emre Bulvarında kaldırım çalışmalarına başlandı. Yunus Emre Bulvarı Kaldırım Çalışmaları Başladı
Bu haber 241 kere okunmuş. 30 Temmuz 2018 Pazartesi - 10:57


Sandıklı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yaptırılan çalışmalarda bugün Yunus Emre Bulvarının bir kısmı trafiğe kapatılarak çalışmalara başlandı. Şimdiki kaldırımlar komple yenilenerek genişletilecek ve vatandaşlarımızın yolu daha rahat kullanmaları sağlanacak.

Y unus Emre Bulvarı kaldırım çalışmaları kapsamında; engelli yürüyüş yolları, dekoratif sokak aydınlatmaları, kaldırım oturma grupları, çöp kovaları ve okulların bulunduğu kavşaklarda sinyalizasyon çalışmalarıyla Sandıklımızın en büyük kaldırım çalışmaları hemşerilerimizin beğenisine sunulacak.

Sandıklımızın çehresini baştan sona değiştirecek olan bu çalışmaların en kısa sürede bitmesi için ekipler gece-gündüz çalışmalarına hızla devam etmektedirler.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign