Yeni Sanayi Sitesinde SANJET Çalışmaları Başladı | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Yeni Sanayi Sitesinde SANJET Çalışmaları Başladı

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ün kısa bir süre önce vermiş olduğu talimatlar doğrultusunda Yeni Sanayi Sitemizin Doğalgaz projesi onaylanmış, esnaflarımızın talepleri yerine getirilmişti. Yeni Sanayi Sitesinde SANJET Çalışmaları Başladı
Bu haber 142 kere okunmuş. 13 Mart 2019 Çarşamba - 10:09


Şimdide Yeni Sanayi sitemizde SANJET çalışmaları başlayarak ana hat boruları döşenmeye başlamış, isteyen esnaflarımıza bağlantıları yapılarak ister SANJET’ten isterlerse Doğalgaz’dan faydalanmaları sağlanacaktır.

Başkan Mustafa Çöl, konu ile ilgili olarak yetkililerden bilgi alarak yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Sanayi esnafımızın istekleri doğrultusunda kendilerine vermiş oldukları sözü yerine getirmenin memnuniyeti duyduğunu belirten Başkan Mustafa Çöl; “Bizler vatandaşlarımıza hizmet verme noktasında verdiğimiz sözlerin arkasındayız. Bu sözleri söz vermek için değil yapmak için veriyoruz. Yaptığımız projeler, hayata geçirdiğimiz çalışmalarla ilçemizi kalkındırmaktan başka bir düşüncemiz yoktur. Ben bizlere inanan, güvenen, destek olan sözümüzü senet tutarak yanımızda olan bütün vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız.” dedi. 

>>> Hüseyin ÜNLÜSOY

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign