Yeni Sanayi Sitesi Doğalgaz Projesi Onaylandı | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Yeni Sanayi Sitesi Doğalgaz Projesi Onaylandı

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Yeni Sanayi Sitemize yapılacak olan Doğalgaz projesinin son detaylarını Belediye Başkanlığı makam odasında ilgili Afyongaz firma yetkilileri ile görüşerek yapımı için görüş birliğine vardılar. Yeni Sanayi Sitesi Doğalgaz Projesi Onaylandı
Bu haber 179 kere okunmuş. 11 Mart 2019 Pazartesi - 10:29


Yeni Sanayi Sitemizde başlayacak olan çalışma önce Doğalgaz boruları döşenecek hattın tamamlanmasından sonra asfalt çalışması yapılarak çalışma tamamlanmış olacak. 

Konu ile ilgili olarak bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; “Yeni Sanayi Esnafımızı Doğalgaz ile buluşturarak, kışın yaşadıkları problemleri ortadan kaldırmış oluyoruz. Yeni Sanayi Sitemizin yollarını yapsaydık Doğalgaz için tekrar kazmak ve milli serveti boşa harcamış olacaktık, bunu yapmamak için Doğalgaz projesini bekledik. Bununla beraber altyapıdaki sorunları da çözerek Sanayi Esnafımızın karşılaşacağı alt yapı ile ilgili bütün problemleri tek seferde çözmüş olacağız. 

Doğalgaz projesi tamamlandıktan sonra ilçemize yaptığımız gibi sıcak asfalt ile Sanayi Sitemizin yollarını yapacağız. Vatandaşlarımızın doğalgazı şimdiden güzel günlerde kullanmalarını temenni ediyorum.” Dedi.  

>>> Ahmet DAĞLI

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign