Vali Mustafa Tutulmaz Sandıklı ve Dinar İlçesindeki Şehit Ailelerini Ziyaret Etti | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Vali Mustafa Tutulmaz Sandıklı ve Dinar İlçesindeki Şehit Ailelerini Ziyaret Etti

Uzm. J. III. Kad. Çvş. İbrahim Çetin’in Sandıklı ilçesindeki ailesini ve Uzm. J. VII. Kad. Çvş. Oğuz İnan’ın Dinar İlçesi Okçular Köyü’ndeki ailesini ziyaret eden Vali Tutulmaz, tüm şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla andı. Vali Mustafa Tutulmaz Sandıklı ve Dinar İlçesindeki Şehit Ailelerini Ziyaret Etti
Bu haber 303 kere okunmuş. 11 Nisan 2018 Çarşamba - 10:02


Vali Mustafa Tutulmaz’ın şehit ailelerine ziyaretlerinde Milletvekilleri Ali Özkaya, Hatice Dudu Özkal, Kaymakam ve Belediye Başkanları ile kamu kurum ve kuruluş temsilcileri hazır bulundular.

Ziyaretler sırasında Kuran-ı Kerim okunurken vatan uğruna canlarını feda eden kahraman şehitlerimiz için dualar edildi.

Aile üyelerinin acılarını paylaşan ve sizlerin her zaman yanındayız diyen Vali Mustafa Tutulmaz; “Şehitlik mertebesine ulaşmış olan tüm vatan evlatlarına karşı yapılacak en anlamlı teşekkür; onların bizlere emanet ettikleri ailelerine, ülkemize, milletimize, bayrağımıza en iyi şekilde sahip çıkmakla olacaktır. Sizler bizlere şehitlerimizin emanetisiniz. Asla kendinizi yalnız hissetmeyin. Bizler sizin aileniz olarak buradayız ve her zaman yanınızdayız. Devletimizin imkânları da siz şehit ailelerinin hizmetinde. Bizler ne şehitlerimizi nede onların bizlere emaneti olan ailelerini hiçbir zaman unutmayacağız. Bu vesile ile vatanın bölünmez bütünlüğü ve vatandaşların can ve mal güvenliği için canlarını feda eden tüm kahraman şehitlerimizi bir kez daha rahmetle anıyor, tüm gazilerimize de acil şifalar diliyorum.” dedi.

Şehit aileleri de Vali Mustafa Tutulmaz’a ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, kendilerini yalnız bırakmadığı için şükranlarını sundular.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign