Vali Mustafa Tutulmaz Kasaba ve Köy Ziyaretlerinde Bulundu | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Vali Mustafa Tutulmaz Kasaba ve Köy Ziyaretlerinde Bulundu

Her fırsatta ilçe, kasaba ve köy ziyaretlerinde bulunarak halkın istek, talep ve önerilerini dinleyen Vali Mustafa Tutulmaz, İhsaniye İlçemize bağlı Gazlıgöl ve Kayıhan Kasabaları ile Ayazini, Eskieğmir ve Eynehankuzviran köylerine ziyarette bulundu. Vali Mustafa Tutulmaz Kasaba ve Köy Ziyaretlerinde Bulundu
Bu haber 401 kere okunmuş. 29 Ocak 2018 Pazartesi - 15:20


Vali Mustafa Tutulmaz’ın İhsaniye ilçesine bağlı kasaba ve köy ziyaretlerinde İhsaniye Kaymakamı Alper Taş ve İl Jandarma Komutanı Jan. Alb. Orhan Sırma hazır bulundular.

  Ziyaret ettiği kasaba ve köylerde ilgiyle karşılanan Vali Mustafa Tutulmaz, kendini karşılayan vatandaşlarla teker teker tokalaşarak, hayırlı günler temennisinde bulundu.

  Ziyaretleri sırasında Belediye Başkanları ve Muhtarların yatırımları ve faaliyetleri hakkında bilgiler alan Vali Tutulmaz; “Kasaba ve köylerimizdeki halkımızın daha iyi ortamlarda ve daha iyi bir yaşam düzeyine ulaşmış koşullarda hayatlarını devam ettirmeleri için köy ve kasabaların takipçisiyim. Her fırsatta ilçe, kasaba ve köy ziyaretlerinde bulunarak yapılan çalışma ve faaliyetleri sadece mülki amirlerden, seçilmişlerden ve idarecilerden değil halktan da bilgiler almaktayım. Bizim görevimiz halkımıza en iyi şekilde hizmet etmektir. Bunun yerine getirilebilmesi için halkımızın arasında olmaya gayret ediyoruz. Halkımızı dinleyerek bizlere ilettikleri her türlü ihtiyaç, sıkıntı ve taleplerini bizlere verilen imkânlar çerçevesinde yerine getiriyoruz. Bundan sonrada hizmetlerimizi daha da artırarak devam ettireceğiz.” dedi.

  Konuşmalarında eğlencelerde silah atılmasına da değinen Vali Tutulmaz, artık olumsuz sonuçlar doğuran eğlence kültürümüzün değişmesi gerektiğini belirtirken hiçbir eğlencede silah atmak gibi çevreye rahatsızlık verici ve hatta zarar verici davranışların yapılmaması gerektiğini söyledi. Bu doğrultuda kontrollerin arttığını hatırlatan Vali Tutulmaz, tespit edilen olumsuz bir durumda yasal işlemlerin yerine getirileceğini sözlerine ekledi.

  Huzur ve güvenliğimiz için daha hassas ve dikkatli olmamız gerektiğini söyleyen Vali Tutulmaz; “Bizler sadece kendimiz için değil başkalarının da can ve mal güvenliği için duyarlı olmamız gerekmektedir. Toplum bir bütündür. Bizler her zaman birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını en ön planda yaşamak mecburiyetindeyiz. Çünkü geleceğe emin adımlarla ilerlemenin, gelişmenin, büyümenin ve daha yaşanabilir ortamlar hazırlamanın temelinde de bu yatmaktadır. Bu nedenle çevremize karşı daha duyarlı olarak ilgililere ulaşarak olası bir olumsuzluğun önüne geçmeliyiz.” dedi.

  Vali Mustafa Tutulmaz, ziyaretleri esnasında belediye meclis üyeleri ve yöre halkıyla bir araya gelirken, kendisine iletilen her bir konuyu titizlikle dinleyip, halktan gelen istek ve taleplerin yerine getirilmesi için ilgili kurum ve kuruluş yetkililerine talimatlarda bulundu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign