Uyuşturucu İle Mücadele ve Cinsel İstismar Toplantısı | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Uyuşturucu İle Mücadele ve Cinsel İstismar Toplantısı

Sandıklı İlçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop, başkanlığında Uyuşturucu ile Mücadele ve Cinsel İstismar konulu toplantı düzenlendi. Uyuşturucu İle Mücadele ve Cinsel İstismar Toplantısı
Bu haber 124 kere okunmuş. 11 Mayıs 2019 Cumartesi - 15:11


Sandıklı Kaymakamlığı toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda konuşan Kaymakam Eflatun Can Tortop; “ Uyuşturucu ile mücadele ve cinsel istismar konularında alınması gereken önlemler ve çalışmalarda, kurumların eşgüdüm ve koordinasyon içinde, uyuşturucu ve madde bağımlılığını önleme, koruma ve sonuç alıcı çalışmalar yapılması; cinsel istismar ile ilgili olarak da Anne-baba, idareci, jandarma, emniyet olarak tam bir iş birliği ve koordinasyon istiyoruz.  Çocuklardaki özgürlük ihtiyacı ve ilgisizlik maddeye ulaşmayı kolay hale getirmektedir. Bunun için ailelere de büyük görevler düşüyor. ” dedi. 

Toplantıya Kaymakam Adayı Dilara Şenoğlu, Cumhuriyet Savcısı Ebru Çalışkan, , İlçe Jandarma Komutanı İhsan Doray, İlçe Emniyet Müdürü Hanifi Savur, Belediye Başkan Yrd. Barış Dal, İlçe Sosyal Hizmet Müdürü Şevket Kaçhisarnazik, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Abdullah Ender Erdoğmuş, İlçe Özel İdare Müdürü Halil Arslan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Karaosman, Toplum Sağlığı Merkezi Sorumlu Tabibi ve İlçe Sağlık Müdürü Dr. Murat Koçkar katıldı.

> Hüseyin ÜNLÜSOY

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign