Üniversite Öğrencileri Otoyolda Buldukları Köpeğe Sahip Çıktılar | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Üniversite Öğrencileri Otoyolda Buldukları Köpeğe Sahip Çıktılar

Afyon Kocatepe Üniversitesi Sandıklı Meslek Yüksek Okulu öğrencileri okul yakınındaki otoyolda fark ettikleri yavru köpeğe sahip çıktı. Üniversite Öğrencileri Otoyolda Buldukları Köpeğe Sahip Çıktılar
Bu haber 270 kere okunmuş. 24 Kasım 2017 Cuma - 15:19


Otobanda ezilme tehlikesi geçiren köpeği alıp besledikten sonra veterinere getiren Sandıklı Meslek Yüksek Okulu İşletme Bölümü Öğrencileri Miray Topalak, Nur Şahin, İbrahim Can, Mehmet Altıntaş, köpeğin tedavisi sonrası Sandıklı Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekiplerine teslim ettikleri köpeği hayvan barınağına gönderdiler. 

Veterinerin beslenme bozukluğu ve açlıktan halsiz düştüğü tespit edilen köpeğe gerekli vitamin ve takviyeleri yaptırtan öğrenciler köpeğin aşılarını da yaptırdı. 

Soğuk kış günlerinde de hayvanların unutulmaması gerektiğini belirten Meslek Yüksek Okulu Öğrencisi Miray Topalak; “Biz bu köpeği okulun karşısındaki otobanda bulduk. Aldık besledik. Biraz halsizdi. Daha sonra veterinere getirerek muayenesini yaptırdık. Belediyeye teslim ederek barınağa göndereceğiz. Bu soğuk kış gününde hayvanlara biraz daha duyarlı olunursa memnun oluruz” dedi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign