Türkiye Kalkınma Bankası Personeli ve Engellilere Yaren Gecesi | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Türkiye Kalkınma Bankası Personeli ve Engellilere Yaren Gecesi

İlçemizde Türkiye Kalkınma Bankası personeli ve Engelli vatandaşlar yaren gecesine katıldı. Türkiye Kalkınma Bankası Personeli ve Engellilere Yaren Gecesi
Bu haber 290 kere okunmuş. 11 Aralık 2017 Pazartesi - 09:20


Sandıklı İlçesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Yaşatma Derneği tarafından Sandıklı Kültür ve Sanat evinde düzenlenen yaren gecesine Kaymakam Köksal Şakalar, Türkiye Kalkınma Bankası personeli Yücel Bilgin ve arkadaşları, engelli vatandaşlar ve daire amirleri katıldı. 

Yaren gecesi halk oyunları, orta oyunları,Kılıç Kalkan gösterisi,türküler yemek ve közde pişen kahve ikramı şeklinde gerçekleşti.  

İlçenin yaren ekibi tarafından söylenen türkü ve halk oyunları ile hoş zaman geçiren katılımcılar, kılıç kalkan gösterisinde heyecan dolu dakikalar yaşarken orta oyunlarında komik sahnelerde gülmekten kendinden geçtiler.

Program sonunda katılımcılara ilçe yaren ekibi tarafından çeşitli hediyeler verilirken Türkiye Kalkınma Bankası personeli Yücel Bilgin’e de bakır semaver hediye edildi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign