Temizlik İşleri Personeli Sağlık Kontoründen Geçti | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Temizlik İşleri Personeli Sağlık Kontoründen Geçti

İlçemizde temizlik işleri müdürlüğü bünyesinde çalışan personelin karşılaşabileceği hastalık risklerini en aza indirmek, yaralanmayla bulaşabilecek bakteri ve virüslerden korunmalarını sağlamak amacıyla tetanos ve hepatit aşılarını yapıldı. Temizlik İşleri Personeli Sağlık Kontoründen Geçti
Bu haber 953 kere okunmuş. 19 Ekim 2018 Cuma - 10:27


Sandıklı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü bürosunda İlçe Halk Sağlığı ekipleri tarafından yapılan tetenos ve hepatit aşılarının yılda dört doz olarak düzenli şekilde temizlik çalışanlarına uygulandığını belirten  Temizlik İşleri Müdürü Mehmet Özkan; "Yılda dört doz olarak yapılan aşılarımızın sonuncu dozunu yaptırarak personellerimizin sağlıklı bir şekilde görevlerini yapmalarını sağlamak amacındayız. Tetanos bakterisi genellikle yaralanmalarda ve kesiklerde oluşabilecek hastalıkların başında gelmektedir. Tetanos bakterisinden korunmak için tekrarlanması gerekmektedir. Personellerimizin sağlığı her şeyden önce gelmektedir" dedi.

Tetanos ve hepatit aşılarını olan Temizlik İşleri Müdürlüğü çalışanları konudan duydukları memnuniyeti dile getirerek yetkililere teşekkür ettiler.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign