Taşoluk’ta Öğrenci ve Velilere İftar Yemeği | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Taşoluk’ta Öğrenci ve Velilere İftar Yemeği

Taşoluk Çok Programlı Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği Başkanlığı tarafından öğrenci ve velilere iftar yemeği verildi. Taşoluk’ta Öğrenci ve Velilere İftar Yemeği
Bu haber 133 kere okunmuş. 30 Mayıs 2019 Perşembe - 11:08


Okul bahçesinde düzenlenen  iftar programına Taşoluk Belediye Başkanı Hüseyin Çalış, Sinanpaşa  İlçe Müftüsü Murat Kaya, Belde Cami İmamları, öğrenci velileri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Programda iftar öncesinde Kasaba Cami görevlileri tarafından Kur’an Tilaveti yapılarak ilahiler okundu. 

Taşoluk Çok Programlı Anadolu Lisesi Okul  Müdürü Mehmet Aksoy, birlik ve beraberlik içersinde olmanın mutluluk verici olduğunu belirterek; “ Ramazan ayı hem bedensel hem de ruh sağlığımız için önemli bir ay. Bunların yanında birlik ve beraberliğimizi de pekiştiren bu ayda sizlerle beraber olmak mutluluk verici. Bu yıl ilkini  düzenlediğimiz iftar yemeğinin gelecek yıllarda da sürmesi ümidiyle katılan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Okul Aile Birliği Başkanı Hasan Sağlam; “iftar programında öğrenci velilerimiz ve Okul Aile Birliği üyelerimizin kaynaşması aramızdaki birlik ve beraberlik duygularımızı pekiştirmek adına bir iftar yemeği organize ettik. Programımıza katkı sağlayan ve katılan herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum, Allah razı olsun” dedi.

Yemek programının ardından Sinanpaşa İlçe Müftüsü Murat Kaya tarafından yemek duası yapıldı. Katılan misafirlere çay ikramının ardından program sona erdi.

> Hüseyin ÜNLÜSOY

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign