Tarihi Bir İmzayı Hemşerilerim Adına Attım | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Tarihi Bir İmzayı Hemşerilerim Adına Attım

TBMM AK Parti Grup Yönetim Kurulu Üyesi ve AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Hatice Dudu Özkal, 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın AK Parti’nin Cumhurbaşkanı adayı olarak gösterilmesi için imzasını attı. Tarihi Bir İmzayı Hemşerilerim Adına Attım
Bu haber 261 kere okunmuş. 01 Mayıs 2018 Salı - 10:41


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, adaylık için muvafakatnameyi imzalayarak AK Parti Grup Başkanvekillerine teslim etti. Grup başkan vekillerinin ardından grup yönetimi üyesi milletvekillerinin imzaladığı başvuruyu; daha sonra tüm AK Parti milletvekillerinin imzalarken, imzaların 2 Mayıs Çarşamba günü akşamına kadar tamamlanması bekleniyor. Başvuruyu ilk imzalayan milletvekillerinden biri olan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Hatice Dudu Özkal, başvuruya atılan imzaların tarihi önemi olduğunu söyledi. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sadece Türkiye için değil tüm Müslüman ve mazlum ülkelerin umudu olduğunu ifade eden Milletvekili Hatice Özkal, “Sadece Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın adaylığı için değil Türkiye’nin geleceği ve tüm mazlum ülkeler için tarihi görevimizi terine getirdik. Afyonkarahisarlı hemşerilerimden aldığım sorumlulukla; onlar adına bu imzayı atarak, tarihin bir parçası olmaktan, reisimiz, davamızın lideri, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden Cumhurbaşkanı adayı gösteren milletvekilleri arasında olmanın onur ve gururunu yaşadım. İmzayı tüm Afyonkarahisarlı hemşerilerimi adına attım. Eminim ki; hemşerilerimiz ve tüm milletimiz de daha ilk turda ezici bir çoğunlukla aynı düşüncede olduklarını dost düşman tüm dünyaya gösterecekler ” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign