Soğuk havada jandarmadan sürücülere sıcak çay ikramı | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Soğuk havada jandarmadan sürücülere sıcak çay ikramı

Sandıklı İlçe Jandarma Trafik ekipleri İçişleri Bakanlığınca başlatılan “Yaşam için kısa bir mola” projesi kapsamında sürücülere çay ikram etti. Soğuk havada jandarmadan sürücülere sıcak çay ikramı
Bu haber 28 kere okunmuş. 14 Ocak 2020 Salı - 14:26


Jandarma Trafik ekipleri Sandıklı-Hocalar – Uşak karayolunda kontrol noktasında kurdukları çay semaveri ile karlı havada sürücülerin içini ısıttı. Kontrol noktasında durdurulan araç sürücülerine çay ikram ederek dinlenmelerini sağladı.

   Araç kullanırken özellikle cep telefonu ile konuşmak, emniyet kemerini takmamak, aşırı hızlı araç  kullanmamak, kış lastiği takmak gibi konularda sürücülere bilgiler veren Jandarma Trafik ekipleri İçişleri Bakanlığı tarafından başlatılan “Yaşam için kısa bir mola”nın önemi hakkında da sürücüleri uyardı. 

    Ayrıca yolda kalan araç sürücülerine de gerekli yardımı yapan Jandarma ekipleri, araçların güvenli bir bölgeye çekilmesi ve vatandaşlara konaklama imkanı sağlanması konusunda da yardımda bulundu.

    Yolda Jandarma’nın çay ikramına katılan vatandaşlar, uygulamanın son derece güzel olduğunu, çay ikramına çok şaşırdıklarını, bu tür uygulamaların devam etmesini isdediklerini ifade ettiler.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign