SMYO Öğrencileri Sektör Ziyareti Yaptılar | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

SMYO Öğrencileri Sektör Ziyareti Yaptılar

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ), Sandıklı Meslek Yüksek Okulu Halkla İlişkiler, Turizm ve Seyahat Hizmetleri , Otel İşletmeciliği ve Büro Yönetimi bölümü öğrencileri sektör ziyareti yaptılar. SMYO Öğrencileri Sektör Ziyareti Yaptılar
Bu haber 262 kere okunmuş. 21 Mart 2018 Çarşamba - 10:26


Sandıklı Meslek Yüksek Okulu öğretim görevlileri Ayşegül Arıcan, Kutlay Orhan ve Tuba Vural öncülüğünde Sandıklı Hüdai Kaplıcalarında bulunan termal bir oteli ziyaret eden yaklaşık 140 öğrenci Halkla ilişkiler ve Reklamcılık dersinin sektör uygulaması kapsamında otel yetkililerinden bilgiler aldılar.

Otelin toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda öğrencilere otel idaresi yönetimi tarafından kısa bir sunum yapıldı. Otel tarafından yapılan faaliyetler ve yürütülen çalışmalar hakkında bilgi sahibi olan öğrenciler daha sonra otelin Ön büro,  spa, havuz, restaurant gibi bölümlerini ziyaret ederek çalışmalar hakkında yerinde bilgi sahibi oldular.

Öğrencilerin dersleri kapsamında gerçekleştirilen sektör ziyaretlerinde uygulamalı olarak derslerini pekiştirdiğini ifade eden öğretim görevlileri bu tür ziyaretlerin zaman zaman devam edeceğini belirtti. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign