Şehir İçi Trafik Düzenlemesi İle İlgili Toplantı Vali Mustafa Tutulmaz’ın Başkanlığında Yapıldı | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Şehir İçi Trafik Düzenlemesi İle İlgili Toplantı Vali Mustafa Tutulmaz’ın Başkanlığında Yapıldı

İlimizde merkezindeki trafik yoğunluğunu oluşturan sebepler ile alınması gereken tedbirlerin görüşüldüğü toplantı Vali Mustafa Tutulmaz’ın başkanlığında yapıldı. Şehir İçi Trafik Düzenlemesi İle İlgili Toplantı Vali Mustafa Tutulmaz’ın Başkanlığında Yapıldı
Bu haber 323 kere okunmuş. 08 Ocak 2018 Pazartesi - 10:26


Valilik Toplantı salonunda yapılan toplantıya Vali Mustafa Tutulmaz’ın yanı sıra Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, İl Emniyet Müdürü Fahrettin Şen, Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Abdülkadir Konak, Kent Konseyi Başkanı Mahmut Emin Birliktir, Şoförler ve Otomobilciler Odası Temsilcisi, İl Emniyet Müdürlüğü ve Afyonkarahisar Belediyesinde görevli trafikle ilgili yetkilileri katıldı.
 
Toplantıda Trafik Şube Müdürü Ahmet Özer tarafından Afyonkarahisar şehir içi trafiği ile ilgili olarak toplantıya katılanlara slayt sunumu eşliğinde bilgiler verildi.
 
Şehir İçi Trafik düzenlemesi ile ilgili toplantıda Afyonkarahisar’ın hızla büyüyen bir kent olduğunu belirterek konuşmasına başlayan Vali Mustafa Tutulmaz, ”Kavşak noktasında bulunan ilimizin büyümesine paralel olarak tabii ki ulaşımla ilgili ihtiyaçları da her geçen gün artıyor. İlimizde yaşayan vatandaşlarımız ile sürücülerimizin daha rahat bir ortamda yaşamlarını sürdürmelerini sağlamak adına bu toplantıyı düzenlemiş bulunmaktayız. Kamu ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin yanı sıra yerel yönetim temsilcilerinin de ilimiz trafiğinin sorunları ve çözüm önerileri ile ilgili görüşlerini paylaşarak değerlendireceğiz.” dedi.
 
Toplantı, ilimiz trafiği ile ilgili olarak oluşan ihtiyaçlar ve çözüm önerileri ile ilgili konuların görüşülmesi ile sona erdi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign