SANJET Isınma Sezonu Açıldı | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

SANJET Isınma Sezonu Açıldı

İlçemizde Jeotermal ısınma sezonu yapılan dualar ve yeni abonelere verilen sıcak su ile başladı. SANJET Isınma Sezonu Açıldı
Bu haber 187 kere okunmuş. 15 Ekim 2018 Pazartesi - 10:28


İlçede kışın yeni aboneler ile birlekte  16 bin aboneden 30 bin konutun ısıtmasının sağlandığı jeotermal ısıtma sistemine Yunusemre ve Şirinevler mahallesinin bir bölümü de bu yıl eklendi. 450 yeni abone ile bu yıl ilk kez jeotermal su ile ısınacak Yunusemre mahallesi sakinlerine verilen sıcak suyun vanosu açılarak yapılan dualar ile konutlara verildi..

Programa Sandıklı İlçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop, Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Belediye birim müdürleri ve Yunusemre mahallesi sakinleri katıldı. 

İki yıl önce mahalleye sıcak su verme çalışmalarının başladığını ve 15 milyon TL gibi bir rakamla bunun sağlandığını belirten Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl; “Sanjet ısıtma sisteminin Yunusemre mahallemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Canab-ı Allah hayırlı, mutlu, huzurlu, sağlıklı günlerde kullanmayı nasip eylesin.  Yunusemre mahallemize ne kadar hizmet etsek azdır. Çünkü her daim, her platformda bizlerin bizlere çok ciddi destekler verdiler. İnşallah bu yatırımımız Sandıklı’mıza ve mahallemize hayırlı olsun. Bugün Yunusemre mahallesi için bir tarih ve milattır. İnşallah böyle güzel günlerde bir arada olmak dileği ile mahallemize sıcak suyumuz hayırlı olsun” dedi.

Daha sonra yapılan dualar ve helva ikramı ile program sona erdi. 

Haber: Hüseyin ÜNLÜSOY

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign