SANİMDER’den Öğretmenler Günü Ziyareti | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

SANİMDER’den Öğretmenler Günü Ziyareti

Sanimder yönetim kurulu Ramazan AYYILDIZ başkanlığında sandıklı ilçe milli eğitim müdürü Emin KARAOSMAN ve okul müdürlerini ziyaret etti. SANİMDER’den Öğretmenler Günü Ziyareti
Bu haber 580 kere okunmuş. 30 Kasım 2017 Perşembe - 15:35


Sanimder yönetim kurulu Ramazan AYYILDIZ başkanlığında sandıklı ilçe milli eğitim müdürü Emin KARAOSMAN ve Erkek imam Hatip Lisesi müdürü H.Hüseyin ALTINTAŞ, Kız Anadolu imam Hatip Lisesi Müdürü Ali TURHAN, Yunus Emre Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa ÖZKÖSEYE, Türk Telekom Fen Lisesi Müdürü Muhammed ÖZSOY’A, Hüdai Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Osman GÖNÜLSEVEN’E, Aktürkler imam Hatip Ortaokul Müdürü İbrahim BAŞTEPE ve Barbaros imam hatip ortaokul müdürü Azmi ZORLU'YA, Ali Çetinkaya ortaokulu müdürü Erol İLERİYE, Cumhuriyet ortaokul müdürü Halil Erhan KAPLANA, Zekiye Ana Ortaokul Müdürü Mehmet TETİĞ’E, Mustafa Kemal Orta okulu müdürü Süleyman ÇETİNKAYA’YA, Miralay ilkokol müdür yardımcısı Mehmet ULUIŞIKA, Reşadiye Ortaokul müdürü Doğan ULUSOY’A Ve Bekteş Köyü Ortaokulu Müdürü Türkay TURŞUCU’YA öğretmenler gününde kutlama ziyaretinde bulunuldu.

Sanimder Başkanı Sayın AYYILDIZ ziyarette okul müdürleri idarecileri ve öğretmenlerin ögretmenler gününü tebrik ettikten sonra Hz. Ali ( R.A) " Bana bir harf ögretenin kölesi olurum" Sözünü hatırlatarak kutsal bir görev yaptıklarını, vatansever, Dindar ilim, İrfan sahibi bir genc neslin yetismesinde gayret gösterdiklerini ve Asımın Neslinin yetismesinde fedakârca görev yapmaya da devam etmelerini istedi.

Sanimder olarak her zaman maddi ve manevi olarak imam Hatip Camiasının; müdür, öğretmen ile tüm öğrencilerinin hizmetinde olacaklarını dile getirdi ve görevlerinde başarılar diledi. Yeni göreve atanan müdür ve müdür yardımcılarına hayırlı olsun dilek ve temennileri ile başarılar dilendi.

Ziyaretler memnuniyetle son buldu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign