Sanimder’den Öğrencilere Burs ve Eğitim Yardımı | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Sanimder’den Öğrencilere Burs ve Eğitim Yardımı

SANİMDER Sandıklı İmam Hatipliler Derneği Başkanı Ramazan Ayyıldız yaptığı açıklamada 2019-2020 Eğitim Ve Öğretim yılında da öğrencilerimizin yanındayız. Öğrencilerimize destek olmaya devam ediyoruz dedi. Sanimder’den Öğrencilere Burs ve Eğitim Yardımı
Bu haber 41 kere okunmuş. 09 Ekim 2019 Çarşamba - 08:57


2011 yılında kurulduğundan bu yana yaklaşık 250 öğrenciye burs ve Eğitim Yardımı verdiklerini, yaklaşık 500 öğrenciye kıyafet ile ayakkabı yardımında bulunduklarını, yaklaşık 1500 öğrencimizi de SANİMDER bilgi evinde misafir ettiklerini dile getirdi.

İlçemizde bulunan tüm öğrencilerimize SANİMDER bilgi evimiz açıktır. İsteyen öğretmen ile müdürlerimiz öğrencilerimiz ile ziyarete gelebilir derneğimiz Sanimder Bilgi Evimizde yapılan etkinliklerden yararlanabilirler.

İlçemizde eğitim ve öğretim gören tüm öğrencilerimiz uygun vakitlerde SANİMDER BİLGİ EVİNE gelebilirler.  Sanimder Bilgi Evinde bulunan Kütüphanesinden yararlanabilirler. Dernek bünyesinde gerçekleşen çeşitli etkinliklerine katılabilirler.  

Ayyıldız; 2019-2020 Eğitim Ve Öğretim yılında başarılı, yetim ve öksüz ihtiyacı olan 49 Üniversite öğrenciye burs vereceklerini, yeni öğretim yılında İmam Hatip Ortaokullarında ve İmam Hatip Liselerinde öğrenim gören 49 öğrenciye de kılık kıyafet ile ayakkabı yardımı yapacaklarının da Müjdesini verdi.

>> Haber Merkezi

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign