Sanimder’den Kadınlara Konya Gezisi | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Sanimder’den Kadınlara Konya Gezisi

Sandıklı İmam Hatipliler Derneği (Sanimder), Sandıklı ilçesinde bulunan bir grup kadına Konya gezi turu düzenledi. Sanimder’den Kadınlara Konya Gezisi
Bu haber 256 kere okunmuş. 18 Mayıs 2018 Cuma - 11:04


30 kişinin katıldığı Konya Mevlana gezi turunda ilk olarak Akşehir’de Nasrettin Hoca Türbesi ziyaret edilerek başladı.  Daha sonra Konya’ya geçen kadınlar tarihi ve kültürel değerlerin bulunduğu alanları profosyönel rehberler eşliğinde gezdi.

Kültürel ve eğitici gezilere önem verdiklerini ve gezilerin devam edeceğini ifade eden Sanimder Başkanı Ramazan Ayyıldız; “Bu tür gezilerimize ara vermeden devam edeceğiz. Önümüzdeki günlerde yine Şehitler diyarı Bursa ve Çanakkale ile Osmanlı başkentlerinden Edine ve Selimiye Camisi ile İstanbul ve İstanbul Eyüp ilçesinde bulunan Sahabe,  Eyüp Sultan Hazretlerinin Türbesi gezilerimiz olacak. Derneğimize destek veren geziye katılan üyelerimiz ve tüm dostlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Ayrıca gezimize katılan kadınlarımızın geçmiş anneler gününü de kutluyorum” dedi. 

Sandıklı Altıntaş Kız Kuran Kursu Öğreticisi Emine Cıbık tarafından kadınlara geçmiş anneler gününü kutlamak amacıyla çeşitli hediyeler verilirken Sanimder Başkanı Ramazan Ayyıldız tarafından da kadınlara gül kokulu tesbihler hediye edildi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign