Sanimder’den İlçe Müftülüğüne Ziyaret | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Sanimder’den İlçe Müftülüğüne Ziyaret

Sandıklı İmam Hatipliler Derneği SANİMDER Mevlid Kandilinde ilçe müftüsü Davut ÇALIŞKAN’A ziyrette bulundu. Sanimder’den İlçe Müftülüğüne Ziyaret
Bu haber 207 kere okunmuş. 05 Aralık 2017 Salı - 09:11


Ziyarette Sanimder Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan AYYILDIZ; ilçe Müftüsü Davut Çalışkan ve personelinin camianın Mevlid Kandilni tebrik etti. Doğumu ile karanlıkları aydınlatan Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa (s.a.v) Efendimizin güzel ahlakının tüm cihana hakim olması için gayret eden Diyanet Camiasına teşekkür etti ve calışmalarında başarılar diledi.

Ayrıca 16 - 20 Nisan günlerinde kutlanan Kutlu Doğum Haftasının Hicri takvime göre Rebiül evvel ayında Mevlid Kandili haftasında kutlanacak olmasından dolayı memnuniyetlerini dle getiren Sayın AYYILDIZ, SİRET-İ NEBİ HAFTASININ Mevlid Kandilinde gerçekleşmesine vesile olan başta Diyanet işleri Başkanı Prof Dr. Ali ERBAŞ olmak üzere tüm Diyanet Camiasına teşekkür etti. 

Sandıklı İlçe Müftüsü Davut ÇALIŞKAN ise; Asımın Neslinin yetişmesinde fedakârca ilçemizde faaliyet gösteren Sandıklı İmam Hatipliler Derneği Yönetim Kurulunun böyle bir anlamlı günde müftülüğümüzü ziyaretlerinden dolayı memnun olduklarını dile getirdi. 

Sanimder yönetim Kurulu daha sonra ilçemizde faaliyet gösteren Dedelipınar Erkek Kur’an Kursunu ziyaret etti. Dedelipınar Erkek Kur’an Kursu öğreticisi İbrahim DEMİRLEK ve hafızlığa çalışan öğrencilerin Mevlid Kandilini tebrik ettiler ve başarılar dilediler.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign