Sanimder’de Tefsir ve Hadis Sohbetleri | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Sanimder’de Tefsir ve Hadis Sohbetleri

Sandıklı imam Hatipliler Derneği (SANİMDER) tarafından öğrencilere yönelik Tefsir ve Hadis sohbetleri Sanimder Bilgi Evinde devam ediyor. Sanimder’de Tefsir ve Hadis Sohbetleri
Bu haber 286 kere okunmuş. 18 Aralık 2017 Pazartesi - 10:17


Sandıklı Anadolu imam Hatip Lisesi müdürü H. Hüseyin Altıntaş ve Anadolu imam Hatip Lisesi meslek dersleri öğretmeni Metin Arslan Öncülüğünde bir araya gelen öğrenciler Yatsı namazı sonrası Sanimder Bilgi Evinde Toplandılar. 

Sandıklı ilçe Milli Eğitim Müdürü Emin Karaosman, Kız Anadolu imam Hatip Lisesi Müdür yardımcısı Cevdet Akkaya, Hayırsever Nazmi Dal, Emekli Belediye Zabıta memuru Şahin Toy, Emekli esnaf Ahmet Çankaya, Din Görevlileri Ramazan Arslan ile Murat Özerin katıldığı Tefsir ve Hadis sohbetinin Bu hafta ki konuğu Diyanet İşleri Başkanlığı, Ankara İl Müftülüğü Eğitim uzmanı Dr. Bekir Armağan oldu.  Armağan, Tefsir ve hadis dersine katılan öğrencilere  “Kendini hiç ölmeyecek zanneden kişinin çalışması gibi (dünya için) çalış, Yarın öleceğini zanneden ki,şinin korkması gibi (günahlardan) kork” hadisini anlattı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign