Sandıklı’da Yol Düzenleme Çalışmaları Devam Ediyor | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Sandıklı’da Yol Düzenleme Çalışmaları Devam Ediyor

İlçemizde ana cadde ve sokaklarda tamamlanan asfaltlama çalışması sonrası kilitli parke ve bordür çalışmaları da devam ediyor. Sandıklı’da Yol Düzenleme Çalışmaları Devam Ediyor
Bu haber 203 kere okunmuş. 05 Aralık 2017 Salı - 09:13


İlçede şimdiye kadar hiç asfalt ve parke taşı yapılmamış noktalarda başlatılan yol düzenleme çalışmaları kapsamında ilçenin Şirinevler ve Bahçelievler mahallelerinde çalışmalar aralıksız devam ediyor.

İlçede kamulaştırma çalışmaları ile yol genişletme çalışmalarının da hızla devam ettiğini belirten Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Sandıklı tarihinde hiç yapılmamış yolların hızla tamamlanacağını belirtti.

Çöl; “ 2017 yılı kilitli parke taşı ile yol ve kaldırım düzenleme ihalesi kapsamında yol düzenleme çalışmaları ilçemiz Şirinevler, Bahçelievler de devam etmektedir. Bunun yanında Eski Afyon yolu olarak bilinen Yalıncak caddesi üzerinde kamulaştırma çalışmalarımız ile birlikte yol genişletme çalışmalarımızda da sona gelindi. Sandıklı tarihinde hiç asfaltlanmamış ve parke taşı döşenmemiş yolları tamamlıyoruz. Asfaltsız ve parke taşsız yol bırakmayacağız”

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign