Sandıklı’da Yetim Bir Öğrenci İçin Kermes Düzenlendi | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Sandıklı’da Yetim Bir Öğrenci İçin Kermes Düzenlendi

İlçemizde “Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var” projesine bir destekte Sandıklı Halk Eğitim Merkezi kursiyerlerinden geldi. Sandıklı’da Yetim Bir Öğrenci İçin Kermes Düzenlendi
Bu haber 152 kere okunmuş. 26 Şubat 2019 Salı - 10:54


Sandıklı Halk Eğitim Merkezinde kurs gören kursiyerler hazırladıkları gıda ürünlerini Halk eğitim Merkezi Müdürlüğünde açtıkları kesmeste satarak gelirini bir yetim çocuğa bağışladı.

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ün de destek olarak katıldığı kermes programında anlamlı davranışlarından dolayı kursiyerler tebrik edildi.

Başkan Mustafa Çöl, yetim bir öğrencinin yıllık eğitim masraflarının karşılanması için düzenlenen kermes dolayısıyla halk eğitim merkezi müdürü ve kursiyerlere bu örnek davranışlarından dolayı teşekkür ederek; "Halk eğitim merkezimizdeki bir yetim öğrencinin yıllık eğitim ihtiyaçları için düzenlenen kermese katıldık. Halk Eğitim Müdürümüze ve Kursiyerlerimize teşekkür ediyorum. Allah onlardan razı olsun" dedi.

Kermes programına Mustafa Çöl’ün yanı sıra Sandıklı AK Parti İlçe Başkanı Bekir Özçelik ve Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Yavuz katıldı.

>>> Hüseyin ÜNLÜSOY

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign