Sandıklı’da Yeni Yılda Zara Rüzgarı | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Sandıklı’da Yeni Yılda Zara Rüzgarı

İlçemiz May Termal otelde düzenlenen yılbaşı gecesinde ünlü sanatçı Zara, sahne aldı. Sandıklı’da Yeni Yılda Zara Rüzgarı
Bu haber 169 kere okunmuş. 02 Ocak 2019 Çarşamba - 10:05


Hüda-i Kaplıcaları'nda bulunan May Termal Otel'de düzenlenen yılbaşı gecesinde Zara rüzgarı esti. 'Sağım yalan solum yalan'  türküsü ile hayranları ile buluşan  Zara birbirinden güzel Türkü ve şarkıları seslendirerek programa katılanları çoşturdu. Yeni yılın ilk dakikalarıyla coşku doruğa ulaşırken, davetliler cep telefonu ve fotoğraf makineleriyle Zara’yı görüntülemeye çalıştı. Zara yeni yılın ilk saniyelerinde ‘Hayat Bayram olsa’ şarkısını seslendirerek girdi. 

Yeni yılın her yıl aynı dilekler ile başladığını ifade eden ünlü sanatçı Zara gazetecilere yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Her sene aynı dilekler ile buluşuyoruz aslında. Başarı diliyoruz bir birimize. Sağlık en önemlisi, huzur, mutluluk, sevdiklerimiz ile birlikte olmak. Bunların dışında kendi çabamızla kazanacağımız bütün yeni yıl dilekleri aslında biraz bizim çabamıza bağlı bu farkındalıkla konuşmak istiyorum. Bizler hep hızlı tüketen bir bilince ulaştık. Dolayısıyla her şeyi hızlı tüketiyoruz. ‘Eski yılı hemen gönderelim. Yeni yıl gelsin yeni yıldan umut bekliyorum.’ Diyoruz ama galiba bizim değişmemiz ile alakalı. Yılın getireceği, götüreceği hesapları vardır. Ama birazda bizim çabamıza bağlı olduğunu düşünüyorum. Dolayısıyla herkese farkındalıklı yıllar diliyorum. Sevdiklerine sım sıkı sarıldığı, Kaybetmeden değerini bildiği, huzur ve mutluluk içersinde, sağlık içersinde birliktelikler diliyorum. Yeni yıl bütün dünyaya barış getirsin. Anneler ağlamasın, Çocuklar ağlamasın üzülmesin herkes eceli ile vefat etsin. İstiyorum. Bütün dünyaya barış en büyük temennilerimden ”

>>> Ahmet DAĞLI

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign