Sandıklı’da Yeni Doktorlar Göreve Başladı | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Sandıklı’da Yeni Doktorlar Göreve Başladı

Sandıklı Devlet Hastanesinde iki doktor ve 1 anestezi uzmanı göreve başladı.Sandıklı Devlet Hastanesinde yaklaşık bir hafta önce Kardiyoloji Uzmanı Dr.İbrahim Etem Dural, Üroloji Uzmanı Dr.Münir Ali Bilgehan ve Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Gökhan Kına göreve başladı. Sandıklı’da Yeni Doktorlar Göreve Başladı
Bu haber 416 kere okunmuş. 03 Nisan 2018 Salı - 17:48


Denizlili olan Kardiyoloji Uzmanı Dr.İbrahim Etem Dural daha önce Afyon Kocatepe Üniversitesi Araştırma Hastanesi ve Dinar Devlet Hastanesinde görev yaptı. Yine Denizli’li olan Üroloji Uzmanı Dr.Münir Ali Bilgehan, Kars Kagızman Devlet Hastanesi ve Eşkişehir Osman Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinde görev yaptı. İzmir’li olan Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde eğitim alan  Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Gökhan Kına ise 112 İstanbul Komuta Merkezi ve İstanbul Sağlık Bilimler Üniversitesi Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma hastanesinde görev yaptı.

Hastane Başhekimi Dr. Hazım Bozca sağlık alanında imkanlar dahilinde hastalara her zaman en iyi hizmeti sunmanın gayreti içersinde olduklarını söyledi. Bozca, hastaneye yeni gelen doktorları yeni görevlerinden dolayı kutlayarak “Hastanemize yeni atanan doktorlarımıza hoş geldiniz diyor ve yeni görevlerinde başarılar diliyorum” dedi. Poliklinik hizmeti vermeye başlayan doktorların atanmasından memnun olduklarını ifade eden vatandaşlar teşekkür etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign