Sandıklı’da Yardım Paketleri İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırılıyor | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Sandıklı’da Yardım Paketleri İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırılıyor

Sandıklı Belediyesi Ramazan ayı münasebetiyle yardım kolileri dağıtılma işi tüm hızıyla devam ediyor. Sandıklı’da Yardım Paketleri İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırılıyor
Bu haber 302 kere okunmuş. 04 Haziran 2018 Pazartesi - 09:31


Muhtarlar tarafından belirlenen ve ilçede ikamet eden ihtiyaç sahiplerine ulaşan Sandıklı Belediyesi ekipleri yardım kolilerini gece saatlerinde vatandaşlara dağıtıyor. 

Ramazan ayında ihtiyaç sahibi vatandaşlara el uzatan Sandıklı Belediyesi yaklaşık 625 ailenin yüzünü güldürdü. Belediyeye bağlı ekipler tarafından gece saatlerinde vatandaşlar evlerine dağıtılan Ramazan kolilerinin titizlikle hazırlandığını belirten Başkan Çöl, kolilerin içersinde bir ailenin ihtiyacını karşılayacak malzemelerin konulduğunu ifade etti.

Başkan Çöl yaptığı açıklamada; “ “Birlik ve beraberliğin en çok hissedildiği mübarek Ramazan ayında daha mutlu iftar sofralarının kurulması için her sene olduğu gibi bu sene de bir çalışma başlattık. Muhtarlarımızla belirlediğimiz ailelerimize bütün ihtiyaçlarını karşılayabileceği erzak paketleri hazırladık. 11 Mahallemizde kapsamında olarak yürütülen çalışmada personellerimiz hızla paketleri dağıtmaya devam ediyorlar. Gerçekleştirdiğimiz sosyal yardımlar ile dar gelirli ailelerin bir nebze de olsa yükünü hafifletmek ve yüzlerini güldürmek istiyoruz. Bütçemiz ve gücümüzün yettiği ölçüde yardımlarımız devam edecektir.” dedi.

Ramazan paketlerini alan aileler ise Başkan Mustafa Çöl ve emeği geçen herkese teşekkür ederek dua ettiler.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign