Sandıklı’da “Sosyal Hizmetler Günü” Düzenlendi | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Sandıklı’da “Sosyal Hizmetler Günü” Düzenlendi

İlçemizde ‘Dünya Sosyal Hizmet Günü’ düzenlendi. Sandıklı’da “Sosyal Hizmetler Günü” Düzenlendi
Bu haber 238 kere okunmuş. 21 Mart 2018 Çarşamba - 10:23


Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Sandıklı Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu tarafından okulun toplantı salonunda ‘Dünya Sosyal Hizmet Günü’ düzenlendi.

Programa Kaymakam Köksal Şakalar,Belediye Başkanı Mustafa Çöl,Sandıklı Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Doç.Dr.Bayram Turgut,Sandıklı Meslek Yüksek Okul Müdürü Yrd.Doç.Dr.Koray Gürpınar daire amirleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Sandıklı Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Doç.Dr.Bayram Turgut’un düzenlenen program ile ilgili bilgi vermesi ile başlayan programda Dünya Sosyal Hizmet Günü, Sosyal Hizmetlerin işleyiş amaç ve hedefleri hakkında bilgiler aktarıldı.

Konu ile ilgili kısa bir konuşma yapan Belediye Başkanı Mustafa Çöl, “Tabi ki sosyal hizmetler dediğimizde toplumun bir çok kesimine hitap eden, toplumun önemli kesimini kapsayan bir kavram. Bizde yerel yönetimler olarak, Sandıklı Belediyesi olarak geldiğimiz günde açtığımız ilk kurum Sosyal Hizmetler Merkezi oldu. Bunun altını özellikle çizmek istiyorum. Bunda en çok etken yaşlı, engelli, kadınlarımıza hizmetler Afyon’a gidip gelmeler oldu. Bu anlamda il müdürüm ve yetkililere teşekkür ediyorum’ dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign