Sandıklı’da Okul Öncesi Çocuklara Konser Verildi | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Sandıklı’da Okul Öncesi Çocuklara Konser Verildi

Sandıklı Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu ve Sandıklı Belediyesi ile ortaklaşa düzenlenen program kapsamında, Sandıklı Hüdai Kaplıcalarında bulunan termal bir otelde okul öncesi çocuklara yönelik konser düzenlendi. Sandıklı’da Okul Öncesi Çocuklara Konser Verildi
Bu haber 62 kere okunmuş. 29 Ekim 2019 Salı - 15:44


Bir dakikalık saygı duruşu ve istiklal marşı ile başlayan programda Mehmet Akif Ersoy Müdürü Ülfet Beştepe tarafından Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Öztopbaş’a programın gerçekleşmesinde kendilerine vermiş oldukları desteklerden dolayı bir hediye takdim edildi.

Hediye takdiminin akabinde Sandıklı merkez ve köylerde bulunan çocuklara “Karamele Sepeti Çocuk Etkinliği” kapsamında Onur Erol ve orkestrası tarafından verilen konserde sayılar, hayvanlar, benzetmeler, matematik, doğa gibi neşeli çocuk şarkıları seslendirilerek öğrencilerin neşeli dakikalar geçirmesi sağlandı.

Programın sonunda Sandıklı Belediyesi tarafından çocuklar için hazırlatılan hediyeler görevli öğretmenler tarafından öğrencilere verilmesinin ardından etkinlik sona erdi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign