Sandıklı’da Öğretmen, Öğrenci Ve Veliler Kan Bağışladı | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Sandıklı’da Öğretmen, Öğrenci Ve Veliler Kan Bağışladı

Sandıklı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen,öğrenci ve velileri değerler eğitimi kapsamında düzenlenen proje kapsamında Kızılay’a kan bağışında bulundu. Sandıklı’da Öğretmen, Öğrenci Ve Veliler Kan Bağışladı
Bu haber 221 kere okunmuş. 03 Nisan 2018 Salı - 17:47


Sandıklı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri değerler eğitimi kapsamında düzenlenen 'Mesleki Lise Öğrencilerimiz Aileleriyle Buluşuyor' projesiyle okullarına gelen Kızılay ekibine kan bağışı yaptı. Okul toplantı salonunda da ki kan bağış programı kapsamında öğretmen, öğrenci ve veliler oluşan yaklaşık 100 kişi kanbağışında bulundu. Aynı proje kapsamında okul öğretmen ve öğrencileri daha önce ilçede yardıma muhtaç ailelerin evlerine bakım yaptı.

Okul Müdürü Ufuk Taşbaş, "Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak bakanlığımızın ve Mesleki Teknik Eğitimin değerler eğitimi kapsamında 'Mesleki Lise Öğrencilerimiz Aileleriyle Buluşuyor' projesi başlattı. Bu proje kapsamında daha önce ilçemizde ihtiyaç sahibi ailelerin evlerin bakım yaptık. Şimdi de aynı proje kapsamında öğretmen, öğrencilerimizle ve velilerimizin destekleri ile kan bağışında bulunduk. yine değerler eğitimi kapsamında öğrencilerimiz yardımlaşma, saygı gibi davranışları da elde edebilmesi için hastane, huzurevi, şehit ve gazi ailelerini ziyaret yapılacak. Yine proje kapsamında ağaç sevgisini aşılamak amaçlı okul bahçesine ağaç dikim çalışmaları yapacağız. Proje kapsamında bu sene mayıs ayı sonuna kadar planladığımız etkinliklerimiz bunlar" dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign