Sandıklı’da Mahalle İftarları | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Sandıklı’da Mahalle İftarları

Bu yıl Sandıklı Belediyesi tarafından gerçekleştirilen mahalle iftarlarının ilki Sazak Mahallesi sakinlerine verildi. Sandıklı’da Mahalle İftarları
Bu haber 162 kere okunmuş. 09 Mayıs 2019 Perşembe - 10:02


Başkan Mustafa Çöl’ün girişimleri ile mahalle kimliğine kavuşan Sazak Mahallesinde gerçekleştirilen ilk mahalle iftarında soğuk ve yağışlı havaya rağmen davete icabet eden mahalle sakinleri yağmura aldırmadan hep birlikte iftar etmenin mutluluğunu yaşadılar.

Sazak Mahalle muhtarı Himmet Keskin tarafından çiçeklerle karşılanan Başkan Mustafa Çöl, vatandaşlara yemek dağıtımı yaparak  hayırlı ramazanlar dileklerinde bulundu. Yapılan iftarın akabinde mahalle iftarına katılanlara çay ve mısır ikramının yapıldı. 

Mahalle iftarının gerçekleştirdiği Sazak Mahallesi muhtarı Himmet Keskin, vatandaşları bir araya getirdiği için Başkan Çöl’e teşekkür ederek; “ Başkan Mustafa Çöl’e seçimlerden önce vermiş olduğu yeni mahallemiz olan Sazak mahallesinde ilk iftarı yapacağız sözünü tuttuğu ve kendilerine göstermiş oldukları yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign