Sandıklı’da gurbetçi standına yoğun ilgi | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Sandıklı’da gurbetçi standına yoğun ilgi

Sandıklı Belediyesi tarafından gurbetçi vatandaşların istek, öneri ve Şikayetlerini toplamak kurulan gurbetçi standı yoğun ilgi görüyor. Sandıklı’da gurbetçi standına yoğun ilgi
Bu haber 93 kere okunmuş. 01 Ağustos 2019 Perşembe - 07:58


 

Sandıklı Belediyesi önünde bulunan 15 Temmuz Demokrasi Meydanında Ağustos ayının sonuna kadar açık kalacak olan stantta  vatandaşların iletişim bilgileri ile istek, dilek ve şikayetleri toplanıyor.

Stantta anketi dolduran gurberçi vatandaşlar arasında yapılacak çekilişle hediye verilmesinin planlandığını belirten Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, “ Vatandaşlarımızın düşünceleri bizler için çok önemli. Sandıklımızda yaşayan vatandaşların yanında ilçemizdeki değişimi ilk fark eden kişilerin başında gurbetçilerimiz geliyor. İzin zamanları ilçemize gelen gurbetçilerimiz dışardan gözlemledikleri duygu, düşünce, istek ve dileklerini burada oluşturduğumuz gurbetçi standında dile getirme fırsatı buluyor. Ağustos ayının sonunda elimizde bulunan verileri tek tek inceleyerek bir yol haritası hazırlayacağız. Aynı zamanda anketlere katılan gurbetçilerimiz arasından yapacağımız çekiliş sonrası Hüdai kaplıcalarımızda, Akdağ tabiat parkında bulunan bungalov evlerimizde konaklama imkanı sağlayacak. Bunun yanında kür merkezi ve çamur banyoları hediyelerimiz olacak” dedi.

>> Yusuf AYDOĞAN

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign