Sandıklı’da Gazi ve Şehit Yakınlarına İftar | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Sandıklı’da Gazi ve Şehit Yakınlarına İftar

Sandıklı ilçe kaymakamlığı tarafından Gazi ve Şehit yakınlarına iftar programı düzenlendi. Sandıklı’da Gazi ve Şehit Yakınlarına İftar
Bu haber 377 kere okunmuş. 07 Haziran 2018 Perşembe - 15:46


Kaymakamlık tarafından bir dinlenme tesisinde verilen iftar yemeğine Kızılören ilçe Kaymakamı ve Sandıklı Kaymakam Vekili Adem Can, Belediye Başkanı Mustafa Çöl, AKÜ Sandıklı Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Prof.Dr. Bayram Turgut,Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, Şehit yakınları, Gaziler ve yakınları katıldı.

İftar da konuşan Kızılören Kaymakamı, Sandıklı kaymakam Vekili Vekilli Adem Can, Vatan ve bayrak için Şehit ve Gazilerin hakkının büyük olduğunu ve her zaman onların yanında olacaklarını söyledi.

Belediye Başkanı Mustafa Çöl Şehit ve Gazi ailelerimiz ile iftar sofrasında bir araya gelmekten dolayı mutlu olduklaını ifade ederek , “Vatanımız, milletimiz, bayrağımız, mukaddesatımız için mücadele edip ebediyeti intikal eden şehirlerimizden ve yaralanan gazilerimizden Rabbim razı olsun inşallah”

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign