Sandıklı’da Asfalt Çalışmaları Hızla Devam Ediyor | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Sandıklı’da Asfalt Çalışmaları Hızla Devam Ediyor

İlçemizde Elektrik ve Doğalgaz hatlarının bitirilmesi ile start alan asfalt çalışmaları hızla devam ediyor. Sandıklı’da Asfalt Çalışmaları Hızla Devam Ediyor
Bu haber 160 kere okunmuş. 04 Eylül 2018 Salı - 11:33


İlçede Eski Afyon Caddesinden başlatılan asfaltlama çalışmaları Yalıncak Caddesi ve ardından da Ofis Caddesine’ne kadar ulaştı. İstasyon Caddesinin çevre düzenlemesi ve kaldırım çalışmasının bitmesi ile beraber eksik olan asfaltlama projesi içinde son hazırlıklarında tamamlandığı öğrenildi. 

Diğer yandan Yunus Emre Bulvarından yapılan kaldırım çalışmalarının da yüzde 80’i tamamlanırken kısa sürede geriye kalan kısımlarında bitirileceği belirtildi.

Kış ayları gelmeden alt yapı ve yol anlamında eksikliklerin giderilmesi için ekiplerin aralıksız olarak çalıştığını belirten Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, vatandaşlardan gelen istek, dilek ve şikayetler çerçevesinde elektrik, doğalgaz çalışmalarından dolayı deforme olan yolların en kısa sürede bitirilerek vatandaşın hizmetine sunulacağını söyledi. 

Yoğun mesai harcayan ekiplerin kısa sürede eksiklikleri gidereceğini belirten Çöl; “İlçemizde doğalgaz, elektrik hatlarının bitirilmesi ile başlattığımız kaldırım ve asfalt çalışmaları hızla devam ediyor. Vatandaşlarımızın isteği üzerine istasyon caddemizde asfaltlama çalışmalarımız başlayacak. Şuan Ofis caddesindeki çalışmalarda sona gelindi. Eski asfaltların sökülerek yenilendiği çalışmalar kış ayı gelmeden tamamlanacak Sandıklı’mız hizmetin en iyisine layık”

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign