Sandıklı’da AK Parti Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresi | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Sandıklı’da AK Parti Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresi

Ak Parti Sandıklı Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresi Sandıklı Belediye Düğün salonunda gerçekleştirildi. Sandıklı’da AK Parti Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresi
Bu haber 232 kere okunmuş. 08 Kasım 2017 Çarşamba - 11:49


Tek liste olarak gidilen kongrede  Ahmet Aktürk ve yönetimi Gençlik kollarına seçildi.

Kongreye, Belediye Başkanı Mustafa Çöl, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Mahmut Saylık,  partililer ve gençlik kolları üyeleri katıldı.

Kongrede Konuşan AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Mahmut Saylık, geçmişte gençlik kolları başkanlığı yapanların isimleri sayarak bunun seçimin ötesinde bir hizmet yarışı olduğunu söyledi. 

2019 yılının önemli olduğuna vurgu yapan Başkan Saylık; “İlçemizde 2.5 yıl görev yaparak yeni gençlik kolları başkanına görevi devreden Mustafa Mersin ve yönetimine yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. Bu bir bayrak yarışıdır. Partimize her yeni seçilen bu bayrağı alarak daha ileriye taşımak için çaba gösterir. Bugün bu bayrağı yeni gençlik kolları başkanımız Ahmet Aktürk’e emanet ettik. Yarından tezi yok çalışmalara başlaması lazım. Önümüzde 2019 gibi önemli bir seçim dönemi var. Üst kademe yönetimimiz, Kadın Kollarımız ve Gençlik Kollarımız Köy, köy, mahalle, mahalle, kapı kapı çalışmalara başlayacağız. Ahmet Aktürk ve yönetimine yeni görevlerinde başarılar dilerim” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign