Sandıklı’da Afrin Harekatına Destek Konvoyu | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Sandıklı’da Afrin Harekatına Destek Konvoyu

İlçemizden, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Suriye’de yürütülen Afrin Harekatına destek için araç konvoyu düzenlendi. Sandıklı’da Afrin Harekatına Destek Konvoyu
Bu haber 273 kere okunmuş. 09 Mart 2018 Cuma - 11:03


Sandıklı Otogarda bir araya gelen Sandıklı’lı vatandaşlar ile Sandıklı Off Road grubu üyelerinden oluşan yaklaşık 100 kişilik araç konvoyu Sandıklı şehir merkezinde tur attı.

Grup adına konuşma yapan ve destek konvuyonu düzenleyen Ramazan Çetinkaya, Mehmetçiğe moral vermek adına böyle bir program düzenlediklerini belirtti. 

Sandıklı Halkı’nın her zaman devletinin yanında ve duyarlı olduğunu ifade eden Çetinkaya ; “Suriye’de yürütülen “Zeytin Dalı” Harekatına destek olmak adına Sandıklı Halkı, gençleri ve Sandıklı Off Road grubu üyeleri olarak konvoy oluşturarak Mehmetçiğimize destek vermek istiyoruz.  Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralı gazilerimize de acil şifalar diliyoruz”. 10 Aralık 2015 tarihinde Sandıklı ilçemizden 12 TIR yardım Sandıklı Belediyesi ve Sivil Topluk Kuruluşları tarafından  yardım malzemesi toplandı. Birçok ilden daha fazla bir yardımdı bu, geçtiğimiz ay da 42 bin mercimekli bükme Afrin bölgesindeki askerlerimize gönderdik. Bugün toplanmamızın başka bir güzelliği ise bugün itibari ile sınırlarımızla terör örgütlerinin hiçbir bağlantısı kalmadı. Bunu kutlayacağız ve mehmetçikleri- mize de moral vereceğiz” dedi.  Daha sonra Otogardan hareket eden grup araçlarını süslediği Türk Bayrakları ile şehir turu attı. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign