Sandıklı Tarihinin En Genç Meclis Üyesi Merve Boyacı | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Sandıklı Tarihinin En Genç Meclis Üyesi Merve Boyacı

31 Mart tarihinde yapılan Mahalli İdareler seçiminde Sandıklı’nın en genç meclis üyesi seçildi. Sandıklı Tarihinin En Genç Meclis Üyesi Merve Boyacı
Bu haber 198 kere okunmuş. 11 Nisan 2019 Perşembe - 17:26


 

AK Parti, Sandıklı Belediye Meclis Üyeliği listesine 24 yaşındaki Merve Boyacı’yı 7. Sıradan listeye girdi. Yapılan seçimlerde Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, en yakın rakibine 6 bin oy farkı atarak Belediye Başkanı seçilirken, Merve Boyacı’da meclis üyeliğine seçildi.

            Mazbatasını alarak Meclis Üyeliği görevine başlayan Enerji Sistemleri Mühendisi Merve Boyacı aynı zamanda Sandıklı tarihinde seçilen en genç meclis üyesi oldu.

            Meclis üyeliğine seçildiği için mutluluk duyduğunu dile getiren Boyacı; “ Sandıklı tarihinin en genç meclis üyesi olarak buradaki tecrübeli arkadaşlarımla bir arada çalışmaktan dolayı gurur duyuyorum. Sandıklı’nın yaşayacağı değişim sürecinde bu başarıyı sağlayacak ekibin içerisinde yer aldığım için kendimi şanslı hissediyorum. Halkın teveccühü bizi bu göreve getirdi. Şimdi ise hedefim bana bu görevi layık görenleri mahcup etmeyecek hizmetleri sunmaktır. Gençlerin siyasete girmesini sağlayan Sayın Cumhur Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a da sonsuz teşekkür ederim.” şeklinde konuştu.

>>> Hüseyin ÜNLÜSOY

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign