Sandıklı Tanıtım Platformundan Teşekkür | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Sandıklı Tanıtım Platformundan Teşekkür

Sandıklı Tanıtım Platformu tarafından hafta sonu Hemşehrimiz Gül Sunal tarafından düzenlenen tek kişilik tiyatro gösterisine yoğun katılım gösteren vatandaşlara Sandıklı Tanıtım Platformu Başkanı Melek Yavuz teşekkür etti. Sandıklı Tanıtım Platformundan Teşekkür
Bu haber 266 kere okunmuş. 03 Nisan 2018 Salı - 13:17


Sandıklı Tanıtım Platformu olarak ilk etkinliklerini gerçekleştirdiklerinin altını çizen Yavuz; “ Platformumuz yaklaşık 4 aydır çalışmalarına devam ediyor. Platformumuzda başta Sandıklı Kaymakamımız, Belediye Başkanımız, Esnaf Odası, Ticaret Odası, Otel Müdürlerimiz, Kültür Varlıklarını Yaşatma Derneği, Gönüllü Hanımlar Derneği ve Araştırmacı yazarlarımız olmak üzere nezih bir grup kurduk. Bu grupla birlikte çalışmalarımıza başladık. Amacımız Sandıklı’yı daha iyi tanıtabilmek ve bu tanıtım ile birlikte turizmimizi çeşitlendirmekti ilk hedefimiz. 

Bu doğrultu ile ilk çalışmalarımıza başladık. Gül Hanımın yaptığı tiyatro gösterisi ilk projemiz ve etkinliğimizdi. 

Gül Hanım sağolsun Sandıklı’mızı içeren stand up şovu ile Sandıklı sevdalısı olarak bizlerle bir araya geldi. Akabinde biz turizm haftası etkinliğinde yöresel yemek yarışması, yöresel düğün oyunları yarışması ve Sandıklı fotoğraflarının sergilenmesi gibi faaliyetlerimiz var. Platformumuz gerçekten sağlam adımlar ile ilerliyor. Umarım amacımıza ulaşırız. Düzenlediğimiz programımıza katılan herkese teşekkür ederiz” dedi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign