Sandıklı Tanıtım Platformu Kuruldu | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Sandıklı Tanıtım Platformu Kuruldu

İlçemizin tanıtılması adına “Sandıklı’nın tanıtımı için el ele gönül gönüle” parolası ile tanıtım platformu kuruldu. Sandıklı Tanıtım Platformu Kuruldu
Bu haber 300 kere okunmuş. 06 Aralık 2017 Çarşamba - 12:39


Sandıklı Hüdai kaplıcalarında bulunan termal bir otelde tanıtım platformunun kuruluşu için bir araya gelen, Kaymakam Köksal Şakalar  Belediye BaşkanıMustafa Çöl,  Kültür Varlıklarını Koruma ve Yaşatma Derneği, Gönüllü Hanımlar Derneği, Sandıklı Folklor ve Tarih Derneği, Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Ticaret Odası, Yerel tarih araştırmacıları, Özel sektör  temsilcileri ile Hüdai Kaplıcaları bölgesinde bulunan otel müdürleri Ahmet Yılmaz yavuz, Veli Karaca ve Abid Dedebek Sandıklı tanatım platformunu oluşturdu.

Toplantıda tanıtım platformunun başkanlığına Melek Yavuz getirldi. 

Tanıtım platformunun amacının Ulusal ve uluslararası alanda Sandıklının tanıtımını farklı etkinlikler planlayarak profesyonelce yapmak olduğunun altını çizen Yavuz; “ Sandıklı kültür evinde yapılan istişare toplantılarıyla çalışmalarımıza önceden başladık. Toplantılarda,  Sandıklı halkına turizm bilincinin kazandırılması bu bağlamda turizmin çeşitlendirilmesi turizm ekonomisinin canlandırılması ve ilçede turizm sektöründeki sorunların giderilmesi adına düzenli olarak yapılacak etkinlikler ve eğitimlerin planını çıkardık. Bu planlamalar doğrultusunda yapılacak faaliyetler ve sonuçları önümüzdeki günler de de kamuoyuyla paylaşacağız” dedi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign