Sandıklı PTT Adliye Şubesi Açıldı | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Sandıklı PTT Adliye Şubesi Açıldı

PTT Sandıklı’da 2. Şubesinin açılışını düzenlenen açılış programı ile açtı. Sandıklı PTT Adliye Şubesi Açıldı
Bu haber 389 kere okunmuş. 25 Ocak 2018 Perşembe - 13:58


Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ün açılışını gerçekleştirdiği yeni PTT şubesi Ece Mahallesi Yunus Emre Bulvarında, Kapalı Ceza Evi karşısında faaliyete gösterecek.

PTT Adliye Şubesi açılışına Belediye Başkanı Çöl’ün yanı sıra PTT Afyonkarahisar Başmüdürü Mehmet Örsdemir, Posta İşletme Müdürü Mehmet Aslan, Pazarlama sorumlusu Mehmet Tekik ve PTT personeli katıldı.

Açılan bu şube ile bölgenin ihtiyaçlarının karşılanacağını, Sandıklı Adliye ve Sandıklı Kapalı Ceza evinin yanı sıra Şirinevler, Yunus Emre Bulvarı, gibi merkeze uzak olan bölgelere hizmet verileceğinin altını çizen Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, burada bulunan heyet ile Sandıklı’ya yapılabilecek faaliyetler ile ilgili karşılıklı fikir alış verişinde bulundular.

Açılışın ve yapılan ikramların akabinde Başkan Mustafa Çöl, PTT Afyonkarahisar Başmüdürü Mehmet Örsdemir, Posta İşletme Müdürü Mehmet Aslan ve Pazarlama sorumlusu Mehmet Tekik'den oluşan heyet Sandıklı’da Belediyeye ait olan Yeni Sanayi Sitesi ve Sandıklı Hüdai Kaplıcalarında bulunan dükkanları ziyaret ederek buralara yapılması düşünülen PTT şube yada acenteleri hakkında bir değerlendirme gezisi yaptılar.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign