Sandıklı MYO’da Kontenjenların Yüzde 85’i Doldu | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Sandıklı MYO’da Kontenjenların Yüzde 85’i Doldu

Afyon Kocatepe Üniversitesi Sandıklı Meslek Yüksek Okulunda ön lisans kayıtları tamamlanarak 24-09-2018 tarihinde 2018-2019 öğretim yılı başlamış bulunmaktadır. Sandıklı MYO’da Kontenjenların Yüzde 85’i Doldu
Bu haber 240 kere okunmuş. 05 Ekim 2018 Cuma - 10:05


 Okulumuzda Bilgisayar Programcılığı, Harita Kadastro, Turizm ve Otel İşletmeciliği, Turizm ve Seyahat Hizmetleri, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, İşletme Yönetimi, Halkla İlişkiler olmak üzere 7  bölümde  toplam yaklaşık 900 öğrenci eğitim görmektedir. Yeni eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla yeni kayıt yaptıran öğrenciler için Oryantasyon Eğitim Programı yapılmıştır. 

       Sandıklı Meslek Yüksek Okul Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Koray Gürpınar  “2018-2019  öğretim yılı yerleştirmelerinde geçen seneye oranla yerleşen öğrenci sayısının artarak kontenjanların %85’den fazlasını doldurduklarını ifade ederek, yeni eğitim öğretim yılının, tüm öğrencilerimiz için başarılı ve verimli geçmesini diliyorum. 

Geleceğimiz olan gençlerimize iyi eğitim öğretim vermenin yanı sıra  araştırmacı, yenilikçi gençler olarak yetiştirmenin gayreti içinde olacağız ” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign