Sandıklı MYO’da 'İletişim Ustalığı' Zirvesi Gerçekleştirildi | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Sandıklı MYO’da "İletişim Ustalığı" Zirvesi Gerçekleştirildi

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Sandıklı Meslek Yüksekokulu ile Deneyimsel Tasarım Öğretisinin ortaklaşa düzenlediği İletişim Ustalığı Zirvesi Sandıklı Meslek Yüksekokulu ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Sandıklı MYO’da
Bu haber 265 kere okunmuş. 15 Aralık 2018 Cumartesi - 16:02


Sandıklı Meslek Yüksekokulu konferans salonunda iki gün boyunca üç oturum şeklinde gerçekleştirilen seminere Sandıklı Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Koray Gürpınar, öğretim elemanları Deneyimsel Tasarım Öğretisi eğitimcileri ve Yüksek Okul öğrenciler katıldı.

Programda konuşan Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Koray Gürpınar, iletişimin hayatımızın her alanında var olduğunu belirterek iletişimin yaşantımızdaki önemine dikkat çekti. Gürpınar;  Bu tür eğitimlerin ayrıca alanında uzmanlaşmış farklı yüzler tarafından verilmesinin öğrenmeye daha fazla katkı sağladığını düşünüyoruz. Meslek yüksekokulumuzda bu tür etkinliklere her zaman önem verdik” dedi.

İletişim Ustalığı ile ilgili bilgileri paylaşan Deneyimsel Tasarım Öğretisi eğitimcileri, stratejik iletişim, insan tanıma sanatı, iletişimde beklenti yönetimi, sahne sunum becerileri gibi konularda güncel örneklerle bilgiler aktardılar. 

Program plaket takdimi ve hatıra fotoğrafı çekimiyle son buldu.

>>> Hüseyin ÜNLÜSOY

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign