Sandıklı MYO 25. Dönem Mezunlarını Verdi | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Sandıklı MYO 25. Dönem Mezunlarını Verdi

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Sandıklı Meslek Yüksekokulu 25. Dönem mezunları mezuniyet töreni düzenlendi. Sandıklı MYO 25. Dönem Mezunlarını Verdi
Bu haber 120 kere okunmuş. 06 Mayıs 2019 Pazartesi - 14:18


Sandıklı MYO'nun 2018- 2019 eğitim öğretim yılı 25'inci dönem mezuniyet töreni Hüdai Kaplıcalarında bulunan termal bir  otelde düzenlendi. 

Törene Kaymakam  Eflatun Can Tortop, Eşi Reyhan Tortop, Kaymakam Adayı Dilara Şenoğlu, Garnizon Komutanı Hasan Narin, Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Sandıklı Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Koray Gürpınar, kurum amirleri ve mezun olan öğrencilerin aileleri katıldı.  

Mezun olan öğrencilere iş hayatında başarılar dileyen Belediye Başkanı Mustafa Çöl, "Bundan sonraki süreçte inşallah Sandıklı'mız adına eğitimin çeşitli kademelerinde daha güzel ve daha çeşitli bölümler açarak ilçemizin eğitimine katkı sağlamak boynumuzun borcudur.

Mezun olan öğrencilere iş hayatında ve eğitim hayatında başarı diliyorum. Sevgili anne ve babalara da bu kadar güzel gençleri yetiştirdikleri için canı gönülden teşekkür ediyorum. Yolunuz bahtınız açık olsun" dedi.

Kaymakam Eflatun Can Tortop ‘’ Acı tatlı hatıralar ile sevgili öğrencilerimizin hayatlarının kısa bir kesiti bugün burada sonlanıyor. Siz mezunlarımızın, okullarından aldıkları ışıkla, güvenle, millete ve bütün insanlığa hizmet edeceğini düşünüyorum. Diplomalarınız hayırlı olsun. Hayatınızın en değerli varlığı yavrularınızı bize gönderdiğinizden daha donanımlı ve bilgili, daha olgun ve kendine güvenen bir şekilde sizlere ve milletimize iade ediyoruz. Bugün bunun da mutluluğunu yaşıyoruz. Bugüne kadar gösterdiğiniz fedakârlıklar için hepinize teşekkürler. Dürüstlük ve etik değerler vazgeçilmez prensipleriniz arasında olmalı; bu duygularla sizleri bugünlere dek hazırlayıp karakter ve kapasitelerinizi bina eden değerli hocalarımıza şükranlarımı sunuyorum. Hepinize geleceğe bakan güzel günler diliyorum. Allah ömrünüzü uzun kısmetinizi gür etsin‘’ dedi.

Tören konuşmaların ardından, dereceye giren öğrencilere protokol tarafından plaket, mezun olan bütün öğrencilere temsili diploma verilmesi ve kep fırlatma sonrası tören sona erdi. 

> Hüseyin ÜNLÜSOY

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign