Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop, Köy Ziyaretlerine Devam Ediyor | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop, Köy Ziyaretlerine Devam Ediyor

Sandıklı İlçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop ilçeye bağlı köylere yaptığı ziyaretlerine devam ediyor. Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop, Köy Ziyaretlerine Devam Ediyor
Bu haber 288 kere okunmuş. 07 Aralık 2018 Cuma - 09:52


Köy ziyaretleri kapsamında, Kaymakam Eflatun Can Tortop beraberinde İl Genel Meclis üyeleri Mehmet Utsal, İsmail Özarslan, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mehmet Çakır, Yazı İşleri Müdürü Şükrü Ülgüner, İlçe Özel İdare Müdürü Halil Arslan, Tarım ve Orman İlçe Müdürü Hasan Salman, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Murat Koçkar, İlçe Müftüsü Davut Çalışkan ve S.Y.D Vakfı Müdürü Şuayip Binbir  ile birlikte  ilçeye bağlı Alacami, Arızlar, Alagöz ve Oda köylerini ziyaret etti.

Köyde vatandaşlar ile sohbet eden Kaymakam Tortop, Köy Muhtarlarından da köyün genel durumu ile vatandaşların istek ve taleplerini dinledi.

Ziyaretler kapsamında köyde bulunan ilkokullarıda gezen Kaymakam Eflatun Can Tortop, Okul müdürlerinden okulun genel durumu, başarı yüzdesi gibi bilgilerin yanında eğitim ve öğretimine devam eden öğrencilere başarılar diledi. 

>>> Hüseyin ÜNLÜSOY

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign