Sandıklı Engelli Bakım Merkezinde Cumhuriyet coşkusu | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Sandıklı Engelli Bakım Merkezinde Cumhuriyet coşkusu

Sandıklı Engelli Bakım Merkezinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinliklerle kutlandı. Sandıklı Engelli Bakım Merkezinde Cumhuriyet coşkusu
Bu haber 66 kere okunmuş. 31 Ekim 2019 Perşembe - 10:49


 

Ülkenin dört bir yanından gelen ve Engelli Bakım Merkezinde kalan engelliler Cumhuriyetin 96. Yılını Atatürk köşesi oluşturup, şiirler okuyarak kutladılar.

            Bakım merkezinde oluşturulan Cumhuriyet köşesinde bayrak ve Atatürk posterleri ile süsleyen engelliler ve bakım merkezi personeli coşku içersinde Cumhuriyet Bayramını kutladılar.

            Düzenlenen etkinlikle ilgili olarak açıklamalarda bulunan Sandıklı Engelli Bakım Merkezi Müdürü Ayşe Nur Esendemir, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının günün anlam ve önemini çerçevesinde kutlandığını belirtti.

            Engellilerin moral ve motivasyonunu en üst düzeyde tutmak adına bu tür etkinlikleri sürdüreceklerini belirten Esendemir, “ Bakım merkezimizde misafir olan engellilerimizin yapabildikleri oranda ve eğlene bilecekleri bir şekilde bir program tertip ettik. Çok güzel bir program oldu. Cumhuriyet Bayramı ile ilgili şiirler okuyan engellilerimize fırsat ve imkan verildiğinde birşeyler yapabildiğini görmüş olduk. Zaten amacımız da buydu. Onların gözlerindeki ışığı ve mutluluğu görmek bizleri de son derece mutlu etti” ifadelerini kullandı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign