Sandıklı Engelli Bakım Merkezi’nde aşure etkinliği | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Sandıklı Engelli Bakım Merkezi’nde aşure etkinliği

Sandıklı Engelli Bakım Merkezi tarafından muharrem ayı münasebetiyle aşure etkinliği düzenlendi. Sandıklı Engelli Bakım Merkezi’nde aşure etkinliği
Bu haber 75 kere okunmuş. 03 Ekim 2019 Perşembe - 13:45


Bakım merkezinde düzenlenen aşure etkinliğine Kaymakam Eflatun Can Tortop, Eşi Reyhan Tortop, Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Başkan Yardımcısı Mehmet Öztopbaş, Belediye Meclis Üyeleri ve vatandaşlar katıldı.


Türkiye’nin dört bir yanından gelen engellilerin misafir edildiği yaklaşık 100 yataklı ve modern tıbbi cihazlar ile donatılan engelli bakım merkezini ziyaret eden Kaymakam Eflatun Can Tortop ve beraberindekilere  Sandıklı Engelli Bakım Merkezinin Müdürü Ayşe Nur Esendemir tarafından bilgiler verildi.
Şifa bulmaya gelen hastalar ile aşurelerini paylaşmaktan son derece mutluluk duyduğunu ifade eden Kaymakam Eflatun Can Tortop, “ Bakım Merkezimiz ile ilgili, engelli kardeşlerimizin ve ailelerinin hayatını kolaylaştırmak adına Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığımız ve Sandıklı Belediyemiz ile işbirliği içinde şefkati, merhameti, saygıyı ve sevgiyi onlardan esirgemeden daima onların yanlarında olduğumuzu gösterdiğimiz, hissettirdiğimiz ve onları desteklediğimiz özel bir yer. Bugünde yapılan aşure etkinliğine katıldık. Allah kabul etsin” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign