Sandıklı Belediyesi’nden sosyal sorumluluk projesi | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Sandıklı Belediyesi’nden sosyal sorumluluk projesi

Sandıklı Belediyesi tarafından ilçede ilk defa başlatılan Sosyal Sorumluk Projesi kapsamında kırtasiye, kıyafet, oyuncak, giyim, tekstil, ev eşyası gibi vatandaşların kullanmadığı ürünler toplanarak kategorize edilip, ihtiyaç sahibi vatandaşlara teslim edilecek. Sandıklı Belediyesi’nden sosyal sorumluluk projesi
Bu haber 443 kere okunmuş. 26 Eylül 2018 Çarşamba - 10:14


 

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen proje kapsamında yardımda bulunmak isteyen vatandaşların, Ziraat Bankası yanında yeni faaliyete giren Kültür ve Sosyal işler binasına yardımları getirmesi istendi.

Eşyaların kullanılabilir, temiz ve ihtiyacı karşılayabilecek şekilde olmasına özen gösterilmesi isteyen Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl; “ Muhteşem Sosyal Sorumluluk Projemizi sizlerle paylaşıyoruz. Kullanmadığınız kıyafet, kitap, oyuncak ev eşyası vb eşyalarınızı alıp ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz gönülden gönüle bir köprü oluyoruz. Toplama yerimiz Ziraat Bankası yanındaki Kültür ve Sosyal işler Müdürlüğümüzdedir. Şimdiden gönülden teşekkür ediyoruz" dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign